Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / Milos Teodosic’in Durumu Belli Oldu

Milos Teodosic’in Durumu Belli Oldu

Milos Teodosic, geçtiğimiz sezon istediği performansı tam olarak sergileyememişti. Elbette alışma sürecinin bunda etkisi büyüktü, ayrıca yaşadığı sakatlıklar da onu olumsuz etkiledi. Açıkçası NBA‘deki fiziksel basketbol onu epey zorladı. Bu nedenle de Los Angeles Clippers‘ın önümüzdeki yıl için geçerli olan $6.3M değerindeki kontratından çıkması ihtimali gündeme gelmişti.

Bu durum elbette başta oyun kurucu arayışında olan temsilcimiz Fenerbahçe olmak üzere, bir çok Euroleague devinin gözlerini Sırp yıldızın durumuna çevirmesine neden olmuştu.

Ancak Euroleague takımlarının bekleyişi olumsuz sonuçlandı. ABD basınından gelen haberlere göre Clippers, Teodosic’in kontratını garanti hale getiriyor ve onu takımda tutacak. Zaten yapılan takasla Rivers’ın takımdan ayrılmasıyla Teodosic’e dakika olarak da yer açılmıştı. Ayrıca Jordan’ın da takımdan ayrılacağını açıklaması ile Clippers mali anlamda sorun yaşamadan Sırp yıldızı takımda tutabilecek konuma geldi.

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Anadolu Efes – Zenit İddaa Tahmini 14.11.19

Turkish Airlines Euroleague 8.hafta mücadelesinde Anadolu Efes Perşembe saat 20:30’da Zenit ile karşılaşacak. İddaa misafir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir