Anasayfa / Atlanta Hawks / Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks İddaa Tahmini (Basket Guru) 26.06.21

Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks İddaa Tahmini (Basket Guru) 26.06.21

NBA Doğu Konferansı final serisi 2. maçında Milwaukee Bucks Cumartesi saat 03:30’da Atlanta Hawks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Bucks seriye saha avantajı ile başlamıştı aslında ama ilk maçta Hawks’ın dirençli oyunu ve Young’ın MVP performansı karşısında ayakta duramadılar ve son topa kadar işi taşımış olsalar da 113-116’lık skorla kaybetmekten kurtulamadılar, böylelikle saha avantajını da kaptırmış oldular. Giannis 34 sayı, 12 ribaund, 9 asist ile komple bir performans sergilemişti ve Holiday de ona 33 sayı, 10 ribaund il çok iyi eşlik etti aslında ama böyle tempolu ve yüksek skorlu geçen bir maçta çember döven Middleton’dan sadece 15 sayılık katkı almaların galibiyeti engelleyen temel faktörlerden biriydi. 

Hawks normal sezonu 5. sırada bitirmiş bir takım olarak konferans finaline çıktı ve çok önemli bir başarıya imza attı. Ardından da play-off sahnesine bu başarılarını taşıyarak güçlü rakipleri birbir eleyip finale kadar geldiler. Açıkçası ilk maçta da bana göre deplasmanda bir sürprize imza attılar ve formda Milwaukee’yi Young’ın 48 sayılık kariyer performansı eşliğinde son nefeste yenerek çok önemli bir avantajı da ele geçirmiş oldular. Collins’den gelen 23 sayı, 15 ribaundluk katkı da çok önemliydi galibiyet yolunda. 

Bucks ilk maçta kendi sahasında aldığı soğuk duşun ardından bu maçta mutlaka Giannis ve Middleton liderliğinde bir reaksiyon göstereceklerini, kendi sahalarında üst üste 2. kez yenilmeyeceklerini düşünüyorum. Bucks, evinde 2 maç üst üste kaybetmenin böyle zorlu bir seride ne anlama geldiğini gayet iyi biliyor. Bu serileri Hawks’a göre daha fazla oynamış, daha tecrübeli oyunculara sahipler ve artık bunun avantajını bu seride, bu maçtan başlayarak sahaya koyacaklarını düşünüyorum. Düşük handikapı da aşarak kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.36
Bets10 Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.49
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks İddaa Tahmini 24.10.21

NBA normal sezonda Cleveland Cavaliers Pazar sabaha karşı 01:00’da evinde Atlanta Hawks ile karşılaşacak. İddaa …