Anasayfa / Brooklyn Nets / Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (2) 10.03.23

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (2) 10.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Milwaukee Bucks Cuma günü saat 04:00’da Brooklyn Nets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 235.5 olarak açıklamışlar.

Bucks son 19 maçından tam 18 galibiyet çıkarmış, NBA’in en formda takımı. Zaten 47 galibiyetle Doğu’da liderlik koltuğunda oturuyorlar. Son 2 maçlarında bizlere yüksek skorlu maçlar izletmişlerdi, tam kadroyken onları durdurmak gerçekten zor, ancak son maçta Sixers’ın yaptığı gibi 133 sayı atarak onları yenebiliyorsunuz! Ama bu kez Giannis’den yoksun olacaklar ve yine Dragic ile Matthews’da forma giyemecekler. Dolayısıyla skor potansiyellerinin aşağı düşeceğini söylemek yanlış olmaz.

Nets ise yenilenmiş kadrosuyla, Dinwiddie ve Bridges liderliğinde can yakabileceğini gösterdi. Nitekim son 3 maçlarını da üst üste kazandılar ve şuanda 6. sıradalar, play-off’a play-in oynamadan direkt girebilecek durumdalar. Diğer önemli konu ise yakaladıkları bu mini seride savunma odaklı bir basketbolu benimsemiş olmaları. Bu maçlarda sırasıyla 220, 188 ve 214 sayı izletmişlerdi bizlere… Son olarak deplasmanda zayıf Houston’ı 96-118 ile geçmişlerdi. Ayrıca bu maçta Dinwiddie, Simmons, O’Neale, Cameron Johnson ve Claxton gibi önemli silahlarından yoksun olacaklar, bu da skor potansiyellerini aşağı çekecektir haliyle. 

İki takım da önemli eksikler olması maçın taraf bahsi açısında komplike bir hale gelmesine neden oluyor. Bucks’da Giannis’in yokluğu, süper yıldızı olmayan Nets’de de Dinwiddie, O’Neale, Johnson, Claxton gibi önemli parçaların yokluğu takımların net olarak skor gücünü aşağı çekecektir. Bu nedenle de taraf bahsinden ziyade skor bahsine yöneleceğim ve tercihim toplam limite göre alt seçeneği olacak. Zaten 1 Mart’taki son maçlarında bu eksiklerin tamamı forma giyiyor olmasına rağmen yine de 222 sayı üretebilmişlerdi!

İddaa Oranı: ALT (235.5) – 1.48
Bets10 Oranı: ALT (235.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Memphis Grizzlies Cumartesi günü saat 03:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. Hem …