Anasayfa / Brooklyn Nets / Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 11.06.21

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 11.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 3. maçında Milwaukee Bucks Perşembe saat 02:30’da Brooklyn Nets ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.42 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.64 olarak belirlemiş.

Bucks cephesinde işler yolunda gitmiyor. İlk 2 maçı deplasmanda kaybettilar ve artık evlerinde oynayacakları 2 maçta hiç ama hiç hata yapma lüksleri kalmadı. Burada alacakları bir mağlubiyet daha onlar adına sezonun erken bitmesi demek olacak, 3-0 olacak ve sonrasında geri dönüp 4-3 yapmaları neredeyse mucizelere kalacak. Ayrıca son maçta tamamen dağıldıklarını gördük. Savunmada tam 125 sayı yerken, hücumda da sınıfta kaldılar ve 86 sayı bulabildiler sadece. Giannis 18 sayı, 11 ribaund ve Middleton 17 sayı ile öne çıkmışlar ama tabiki yeterli olamamışlardı. 

Nets ise Harden’dan yoksun olduğu serinin ilk 2 maçında kendi sahalarında oynamanın avantajını iyi kullandılar ve Durant ile Irving’in formda performansları da dikkatlerden kaçmamıştı. Sezonun bu bölümünde süper yıldızların sahneye çıktığını biliyoruz ve Durant de tam bunu yapan isimlerden biri oldu. Sezon boyunca sakatlıkların da etkisiyle performansı hep soru işaretleri yaratsa da play-off’da herkese gereken cevabı verdi. Onun liderliğinde Nets’in neden Doğu’nun favorilerinden biri olduğunu serinin ilk 2 maçında da net olarak görmüştük ki son maçı tam 39 sayı farkla kazandılar. Bu maçta da Harden ve Green’den faydalanamayacaklar. 

Her ne kadar bu maç matematiksel olarak bir tamam mı devam mı maçı olmasa da Bucks adına bu maçı kaybetmek 3-0 geri düşmek demek olacak ve buradan geri dönmek çok zor. Ayrıca son maçı tam 39 sayı farkla kaybettiler ve başta Giannis olmak üzere bu maçta kendi sahalarında bir reaksiyon göstermelerini bekliyorum. Harden’sız tüm seriyi oynamak Durant ve Irving üstünde de ekstra yüke neden olacak, bu maçta ister istemez işleri onların da biraz rölantiye alabileceklerini, bunun da Bucks’ın galibiyetine yardımcı olacağını tahmimn ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.42
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.64
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 17.10.21

ING Basketbol Süper Ligi 4. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi Pazar saat 13:00’da Semt77 Yalovaspor …