Anasayfa / Brooklyn Nets / Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 13.06.21

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 13.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 4. maçında Milwaukee Bucks Pazar saat 22:00’da Brooklyn Nets ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 4.0 olarak açıklamış.

Bucks seriye kötü bir giriş yaptı. Evet saha avantajı Nets’de ama deplasmandaji ilk 2 maçta, özellikle ikincisinde çok kötü oynadılar, tam 39 sayı farkla kaybettiler. Üstelik Harden’dan yoksun bir Nets’e karşı bu şekilde hezimete uğradılar. 3. maçta ise evlerinde oynamanın avantajıyla zor da olsa 86-83 ile kazandılar ve seriye tutundular. Etkili takım savunmalarının yanı sıra Middleton’dan 35 sayı ve Giannis’den 33 sayılık katkı almalarıyla galibiyete ulaşmışlardı. Şimdi evlerinde bir kez daha psikolojik bir maça çıkacaklar, kazanırlarsa seriyi eşitleme şansları var ama kaybederlerse Brooklyn’e 3-1 ile gidecekleri için şansları pek olmayacak. 

Nets evindeki ilk 2 maçta fazla sorun yaşamamış ve serinin Milwaukee ayağına 2-0 ile gelmişti. 3. maçta da aslında deplasmanda olmalarına rağmen iyi direnmişler, hücumda Durant’den 30 ve Irving’den 22 sayılılık katkı alıp Brown’u da 16 sayı ile x-faktör olarak devreye sokmuşlardı ama Middleton-Giannis ikilisinden gelen toplam 68 sayı onların kazanmasını engelleyen faktör olmuştu. İlk maçın hemen başında sakatlanan ve şuana kadar forma giyemeyen Harden’ın durumu maç saatinde belli olacak. 

Bucks serideki ilk 3 maçta kendis gibi oynamadı açıkçası. Son maçta Middleton ve Giannis’in kıpırdanması önemliydi. Bu maçta onlara Holiday ve Lopez’in de eşlik edeceğini, kritik maçta kazanarak 3-1 geri düşmemek için ellerinden geleni yapacaklarını direneceklerini düşünüyorum. Dolayısıyla Harden dönerse bile ev sahibi avantajıyla Giannis liderliğinde pas etmeyeceklerini, kaybetseler de handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.37
Bets10 Oranı: MS 1 (+4.0) – 1.59
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İspanya – Arjantin İddaa Tahmini 29.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları C grubu mücadelesinde 2019 Dünya Kupası’nın niteliğinde bir maç oynanacak; son Dünya …