Anasayfa / Charlotte Hornets / Milwaukee Bucks – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 10.02.24

Milwaukee Bucks – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 10.02.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Milwaukee Bucks Cumartesi günü saat 04:00’da Charlotte Hornets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 12.5 handikap belirlemişler. 

Bucks son dönemde hayal kırıklığı yaratan ekiplerden birisi, son 3 maçlarını üst üste kaybettiler. Ama buna rağmen topladıkları 33 galibiyetle halen 4. sıradalar, hatta 3. sıradaki Knicks ile de aynı galibiyet sayısına sahipler. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise gece ile gündüz gibi farklı sonuçlar izlemiştik… Önce Pelicans’ı 24 sayı farkla ezip geçmişler, sonra Wolves’a direnememişler bu kez 24 sayı farkla hezimete uğrayan taraf kendileri olmuşlardı! Middleton’dan faydalanamayacaklar, Lillard’ın durumu ise belirsiz. 

Hornets tüm ligin zayıf halkalarından birisi. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ki toplamda da 50 maçın ardından sadece 10 galibiyet elde edebildiler. Evden uzaktaki son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiklerini gördük. Son 2 maçta ise denk rakiplerinden Pistons’a 7 sayı ve Batı’nın güçlü rakiplerinden Thunder’a ise 20 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Mark Williams ile Ball’dan yine faydalanamayacakları gibi, takas döneminde takıma yeni eklenen G.Williams, Micic, Mann, Lowry, Seth Curry, Bertans’ı da kullanamayacaklar. Tabi bu isimler gelirken de Washington ve Hayward’ın gittiğini tekrar hatırlatalım. 

İki takım arasında net bir siklet farkı var. Bucks her alanda rakibinden üstün bir takım. Middleton’dan yoksunlar ve Lillard’ın da oynamama durumu var ama ellerinde Giannis, Beasley, Crowder, Lopez gibi değerli silahlar olduğunu da hatırlatalım. Charlotte’ın Ball, M.Williams, G.Williams, Lowry, Seth Currry gibi önemli silahlardan faydalanamayacağını, Hayward ile Washington’ın da artık kadroda olmadığını düşününce bu maça ciddi anlamda güç kaybetmiş olarak çıkacaklarını söylemek yanlış olmaz. Bu ortamda üst üste 3 maçını kaybeden ve reaksiyon galibiyeti arayan Bucks’ın hata yapmayacağını, çift haneli farklarla net bir galibiyete imza atacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.47
Bets10 Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 26.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Pazartesi günü saat 04:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşaacak. …