Anasayfa / İddaa Tahminleri / Milwaukee Bucks – Miami Heat İddaa Tahmini 03.09.20 (Basket Guru)

Milwaukee Bucks – Miami Heat İddaa Tahmini 03.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu konferansı yarı final serisi 2. maçında Milwaukee Bucks Perşembe saat 01:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Miami lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Bucks beklediğim gibi ilk maçta ciddi şekilde zorlandı diri ve enerjik Miami karşısında. Zaten sezon boyunca büyük maçlarda zorlandıklarını, bu anlamda iyi olmadıklarını görmüştük ki Orlando serisindeki bir çok maçta bile vasat rakiplerine karşı net bir üstünlük kuramadılar, tabiri caizse vurup geçemediler. Şimdi karşılarında çok formda olan ve geniş rotasyona sahip bir Miami var, ilk maçta 104-115 kaybettiler ve artık işlerin ne kadar zor olduğunun farkındalar.

Miami, çeyrek final serisinde dişli rakibi Indiana karşısında 4-0 ile seriyi süpürdü ve ne kadar tehlikeli bir takım olduğunu gösterdi. Takımın iki tecrübeli lideri Dragic ile Butler çok formdalar. Ayrıca Crowder ve Adebayo’nun enerjisi, çok yönlü oyunları koç Spoelstra’nın oyunun iki tarafında da takımı dinamik tutmasını sağlıyor. İlk maçta oyuna ağırlığını koyan Butler’ın bir kez daha takımı galibiyete taşıyabileceğini düşünüyorum.

Miami, rakibine göre tartışmasız daha diri ve enerjik bir takım. Özellikle Adebayo ve Crowder aynı anda sahada olduklarında savunmada işin rengi çok değişiyor ki Butler oyunun bu tarafında da çok iyi iş çıkarıyor açıkçası. Her ne kadar ilk maçta yer almayan Bledsoe’nun dönmesi ile (durumu maç saatinde belli olacak) Milwaukee biraz daha iyi duruma geçecek olsa da Miami’nin yine dirençli bir oyun sergileyeceğini ve kaybetseler de handikapta kalabileceklerini düşünüyorum. Şuanda hem fiziksel hem de mental avantaj onlarda çünkü.

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Bilbao – Tenerife İddaa Tahmini 23.09.20

İspanya Liga Endesa 2.hafta mücadelesinde Bilbao Çarşamba saat 22:45’de Tenerife ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın …