Anasayfa / İddaa Tahminleri / Milwaukee Bucks – Miami Heat İddaa Tahmini (Basket Guru) 25.05.21

Milwaukee Bucks – Miami Heat İddaa Tahmini (Basket Guru) 25.05.21

NBA Doğu Konferansı çeyrek final serisi 2. maçında Milwaukee Bucks Salı saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.38 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.54 olarak belirlemiş.

Normal sezonu Doğu’da 3. sırada bitiren Bucks, play-off ilk turu ilk maçında da kendi sahasında olmasına rağmen Heat karşısında ecel terleri döktü ve Middleton’ın son saniyelerde bulduğu basketle uzatma sonunda 109-107’lik skorla kazanabildi. Maçın kahramanı olan Middleton 27 sayı, 6 ribaund, 6 asist ile etkili olurken, Giannis 26 sayı, 18 ribaund, 5 asist ile MVP performansına imza attı ve Holiday de 20 sayı, 11 ribaund, 3 asist ile ekstra bir performans sergiledi. Thanasis dışında eksikleri yok. 

Sezonu 6. sırada tamamlayan Heat ise ne kadar dişli bir rakip olacağını ilk maçta gösterdi güçlü rakibine karşı. Uzatmaya kadar oyunun içinde kalan ve çok iyi direnen koç Spoelstra’nın öğrencilerinde öne çıkan isim tecrübeli Sloven guard Dragic oldu 25 sayıılık performansıyla. Duncan Robinson 24 sayı ile ona eşlik ederken bir diğer tecrübeli isim Butler da 17 sayı, 10 ribaund, 8 asist ile triple-double’ı kokladı ama tüm bu performanslar galibiyet için yeterli olmadı ve Adebayo’nun sadece 9 sayı, 12 ribaund, 5 asistte kalması da onları zorlayan bir etkendi.

Her ne kadar Bucks 3. ve Heat 6. sırada sezonu tamamlamış olsalar da aralarında böyle bir fark olmadığını ilk maçta gördük. Ancak Bucks’ın da özellikle savunmada vidaları her zaman bu kadar gevşek bırakmayacağını unutmamak lazım. İkinci maçın biraz daha play-off sertliğine yakın geçeceğini, Bucks’ın yine Giannis ve Middleton liderliğinde kalite farkını öne çıkararak kendi sahasında hata yapmayacağını ve seriyi 2-0’a getirerek Miami’ye uçacağını düşünüyorum. Alternatif olarak da alt seçenekleri değerlendirilebilir. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.38
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.54
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Brezilya İddaa Tahmini 22.06.21

Hazırlık Maçları kapsamında Polonya Salı saat 21:00’da Brezilya ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 8.5 …