Anasayfa / Fuerza Regia / Mineros – Fuerza Regia İddaa Tahmini 26.08.22

Mineros – Fuerza Regia İddaa Tahmini 26.08.22

Meksika Ligi Doğu grubu mücadelesinde Mineros Cuma günü saat 04:05’de Fuerza Regia ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışken intobet ise limiti 165.5 olarak belirlemiş.

Mineros grubun iddialı takımlarından biri, 11 maçlarından 6 tanesini kazandılar ve son 3 maçlarından ikisini de galibiyetle kapatarak formda olduklarını gösterdiler. Ayrıca son 3 maçlarına baktığımızda bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini de görebiliriz. Bu maçlarda sırasıyla 166, 179 ve 185 sayı üretilmişti. Son olarak bu sahada yine Fuerza’yı konuk edip 95-90 ile geçmişlerdi. 

Fuerza ise rakibinden bir adım önde topladığı 7 galibiyetle ama onlar üst üste 2 maçlarını kaybederek formsuz bir görüntü verdiler son dönemde. Bu 2 kayıpta da savunmada sınıfta kaldıklarını görmüştük. Deplasmandaki bu 2 maçta önce Dorados’a 100-80 gibi farklı bir skorla yenilmişler, sonra da bu maçtaki rakipleri Mineros karşısında direnseler de 95-90’lık skorla kaybetmişlerdi, iki maçta da savunmalarının yumuşak kaldığını net olarak görmüştük.

İki takımın arasında ciddi bir seviye farkı olduğunu düşünmüyorum ki şuana kadar aldıkları galibiyet sayısı ve dünki karşılaşmanın denk geçmesinden de bunu teyit etmiş olduk. O maçta olduğu gibi bir kez daha senaryonun bu şekilde gelişeceğini, karşılıklı olarak üretimi verimli şekilde sergileyeceklerini düşünüyorum. Elbette yine ev sahibi Mineros ama bu kez Fuerza direnebilir, bu nedenle de handikap tercihi tehlikeli olabilir. Bunun yerine iki takımın da son dönemde sergiledikleri yüksek tempo ve verimli hücum basketboluna güvenerek toplam baremden üst seçeneğine yönelebiliriz. 

İddaa Oranı: ÜST (163.5) – 1.55
intobet Oranı: ÜST (165.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

ABA League iddaa tahmin ve analizleri

FMP Beograd – Mega Bemax İddaa Tahmini 03.10.22

Adriyatik Ligi açılış haftası mücadelesinde FMP Beograd Pazartesi günü saat 19:00’da Mega Bemax ile karşılaşacak. …