Anasayfa / İddaa Tahminleri / Mineros – Libertadores İddaa Tahmini 21.09.22

Mineros – Libertadores İddaa Tahmini 21.09.22

Meksika Ligi mücadelesinde Mineros Çarşamba günü saat 04:05’de Libertadores ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Mineros 18 maçın ardından hanesine 8 galibiyet yazdırdı ve kendisine Doğu’da averajla 3. sırada yer buldu. Ancak son haftalarda ciddi anlamda formsuz oldukları da bir gerçek, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler. Son 2 maçlarında ise üst üste deplasmanda Astros’a 5 ve tam 26 sayı farkla kaybetmişler, daha doğrusu son maçta hezimete uğramışlardı. Evlerindeki son maçta ise Abejas’ı 90-87’lik skorla yenmeyi başarmışlardı. 

Libertadores ise Batı’da 18 maçtan 10 tanesini kazandı ve onların da ilk 4 şansları üst seviyede diyebiliriz. Nitekim onları zorlayabilecektakımlardan 3 ve 5 galibiyet öndeler. Ayrıca son 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak da iyi iş çıkardılar. Son maçlarında 17 Eylül’de deplasmanda olmalarına rağmen güçlü rakipleri Dorados’a karşı çok iyi direndiklerini ve 40 dakika sonunda da 4 sayı farkla kazandıklarının altını çizelim. 

İki takım arasnda bana göre bir denklik var. Son maçlarda da bunu gördük ki her ne kadar Mineros maçlarını kazansa da net galibiyetler alamamıştı. Buna karşın Libertadores ise son maçında kendi grubunun lideri Dorados’u deplasmanda yenmeyi başarmıştı. Dolayısıyla bu maçta da rakibi karşısında evden uzakta olmasına rağmen kolay teslim olmayacağını, handikapta kalacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.51
Hovarda Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Finlandiya Ligi açılış haftasında Helsinki Seagulls Cuma günü saat 18:30’da U-K. Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem …