Anasayfa / NBA / Minnesota Timberwolves – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini (2) 17.02.21

Minnesota Timberwolves – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini (2) 17.02.21

NBA normal sezon mücadelesinde Minnesota Timberwolves, Salıyı Çarşambaya bağlayan gece saat 04:00’te Los Angeles Lakers ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maç için toplam sayı limitini 220.5 olarak belirlerken bets10 221.5 olarak belirlemiş.

Minnesota Timberwolves, Karl Anthony Towns’ın dönüşüyle hücumda biraz daha aktif duruma geldi. Bunun meyvelerini ilk üç maçta alamasalar da dün gece Toronto karşısında sürpriz bir galibiyetle almayı başardılar. Son topta yaptıkları basit hata onlara pahalıya mal olabilirdi fakat Siakam’ın son topu çemberi turlayıp çıktı. Çaylak Anthony Edwards’ın verdiği katkılar oldukça önemli ve gün geçtikçe artış göstermekte. Bu da takıma Russell’ın yokluğunda nefes alma şansı veriyor.

Los Angeles Lakers 7 maçlık uzun galibiyet serisini deplasmanda eksiklerle boğuşan Denver’a karşı koruyamadı. İkinci çeyreğin başından sonra Jokic’in oyununa engel olmayı başaramadılar ve Triple Double performansına izin verdiler. Geriden gelmekte çok başarılı olan Lakers, yay gerisinden 28’de 6 üçlük bulunca onu da beceremedi. Onlar için bundan daha kötüsü ise Davis’in sakatlanıp oyunu yarıda bırakmasıydı. Davis’in önümüzdeki birkaç hafta forma giymeyeceği açıklandı. 

Lakers’ın normal şartlarda rakibine karşı çok üstün olduğunu söyleyebiliriz. Fakat Davis’in eksikliği onları hücum konusunda biraz aşağıya çekebilir. Tabii ki yerini doldurmak için sürelerinin artmasını beklediğim Gasol ve Harrell oldukça kaliteli isimler. Minnesota’nın da hücumda rakibine karşı iyi bir etkinlik göstermesini beklemekteyim. Bu yüzden üst seçeneğini tercih edeceğim. 

Eksikler: 

Minnesota: Jarrett Culver, D’Angelo Russell
LALakers: Anthony Davis

İddaa Oranı: ÜST (220.5) – 1.52
Bets10 Oranı: ÜST (221.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

New Orleans Pelicans – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 05.03.21

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, Perşembeyi Cumaya bağlayan gece saat 04:30’da Miami Heat …