Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Mitteldeutscher – Brose Bamberg İddaa Tahmini 08.02.19

Mitteldeutscher – Brose Bamberg İddaa Tahmini 08.02.19

Almanya easyCredit BBL 20.hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Cuma saat 22:30’da Brose Bamberg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 10.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Mitteldeutscher son haftalarda aldığı üst üste yenilgilerle 3 galibiyette kaldı ve şuanda 4 düşme adayından biri konumunda. Evlerinde oynadıkları son 3 maçı da çift haneli farklarla kaybettiler, sırasıyla Oldenburg’a 15, Wurzburg’a 13 ve Ulm’a 13 sayı farkla yenilmişlerdi. Geçen hafta da son maçlarında deplasmanda Vechta’ya 10 sayı farkla yenildiler.

Brose Bamberg ise koç Bagatskis’in ayrılmasından sonra daha iyi basketbol oynuyor ve özellikle BBL’de ritmlerini bulmuş görünüyorlar. BBL sahnesinde deplasmanda oynadıkları son 4 maçı da kazanmayı bildiler. Son ikisinde denk rakiplerinden Ulm’u 9 ve ligin vasat ekiplerinden Jena’yı ise 5 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Şampiyonlar Ligi’nde de adlarını play-off’a yazdırmanın moraliyle bir süre lige konsantre olacaklar.

Mitteldeutscher geçtiğimiz sezon düşme hattından kıl payı kurtulmuştu ancak bu sezon işleri daha zor ve oynadıkları basketbolla pek ışık vermiyorlar. Evlerinde bile rakiplerine direnç gösteremezken lige kalmaları hayli zor. Formda Brose Bamberg’in de onlara son maçtaki rakiplerinin tarifesini uygulayacağını ve çift haneli farklarla, handikapı geçerek kazancaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-10.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-8.5) / 1.72
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Hollanda İddaa Tahmini 21.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Polonya Çarşamba saat 19:15’de Hollanda ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran …