Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Mitteldeutscher – Brose Bamberg İddaa Tahmini 29.12.21

Mitteldeutscher – Brose Bamberg İddaa Tahmini 29.12.21

Almanya easyCredit BBL 14. hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Çarşamba saat 21:00’da Brose Bamberg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 85.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 87.5 olarak belirlemiş.

Mitteldeutscher 12 maçın ardından hanesine 4 galibiyet yazdırabildi ve ligin orta altı takımlarından biri. Son 3 maçlarına baktığımızda ise 2 kayıp 1 galibiyet almalarına rağmen tüm maçların ortak noktası yüksek tempo ve bol skordu. Rakiplerine iyi direndikleri bu sekansta üretim konusunda hiç sorun yaşamadılar ve 2 maçta 90, diğer maçta ise 89 sayı ürettiler. Son olarak ligin flaş ekibi Bonn karşısında deplasmanda fazla ayakta kalamadılar ama yine de 90 sayı ürettiler. Morris 31 sayı, 6 ribaund, 4 asist ile yıldızlaşırken, Rebic 18 sayı, 4 asist ve Huskic 15 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile öne çıkan diğer isimlerdi. 

Bamberg ise 13 maçın ardından hanesine 5 galibiyet yazdırabildi ki tam 5 maçtır galibiyet yüzü görmüyorlar, ligin hayal kırıklığı yaratan ekiplerinden biri konumundalar. Bunnula beraber son maçlarda en çok öne çıkan sorunları ise savunmaydı kuşkusuz, yumuşak ve zayıf kalıyorlar. Son 2 deplasma  maçlarında da önce Chemnitz’den 1056 sonra da Crailsheim’dan 93 sayı yediklerini ve çift haneli farklarla yeinildiklerini unutmayalım. 27 Aralık’taki son maçlarında ise konuk ettikleri Ludwigsburg’a yine zayıf bir savunma performansı sonrası 81-88 ile kaybetmişlerdi. 

İki takım arasında kağıt üstünde farklar olsa da sahada oynanan basketbol anlamında Mitteldeutscher kesinlikle rakibinden geride bir takım değil. Hatta son maçlarda artan hücum performansları ile bu maçta Bamberg’in vasat savunmasını ciddi anlamda zorlayacaklarını düşünüyorum. Morris ve Rebic ikilisi liderliğinde tempoyu evlerinde oynamanın da avantajıyla forse edeceklerini, Bamberg’in onlara uyum sağlarken savunmada yine yumuşak kalacağını düşünüyorum. Bu nedenle sonuçtan bağımsız olarak Mitteldeutscher’in son maçlarda yaptığı gibi 90 baremine ulaşabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.59
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (87.5) – 2.00
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Gran Canaria – Promitheas İddaa Tahmini 26.01.22

7DAYS EuroCup B grubu 11. hafta mücadelesinde Gran Canaria Çarşamba saat 23.00’da Promitheas ile karşılaşacak. …