Güncel
Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Mitteldeutscher – Crailsheim İddaa Tahmini 01.03.19

Mitteldeutscher – Crailsheim İddaa Tahmini 01.03.19

Almanya easyCredit BBL 22.hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Cuma saat 21:00’da Crailsheim ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışken İddaa ise oranı 167.5 olarak belirlemiş.

Mitteldeutscher ligin zayıf halkalarından biri, 20 maçın ardından 4 galibiyet alabildiler ve düşme hattından averajla uzaktalar şuanda. Genel anlamda çok yiyip çok atan, ligin tempo standartlarında, yani yüksek tempoda oynayan bir takımlar. Evlerindeki son 3 maça baktığımızda da bunu net olarak gördük, bu maçlardan ikisinde sırasıyla 175 ve 185 sayı çıkmıştı.

Crailsheim de rakibi gibi ligin kötü takımlarından biri, onların da 4 galibiyeti var ve düşme hattında yer alıyorlar. Deplasman karneleri de doğal olarak sıkıntılı, özellikle savunma konusunda çok kırılgan bir takımlar, son 2 deplasman maçlarında sırasıyla 98 ve 87 sayı görmüşlerdi potalarında.

Denk güçlerin kapışmasında düşme hattında yer alan iki zayıf takımın mücadelesini izleyeceğiz. Özellikle savunmadaki zaafları ile ön plana çıkan takımların birbirlerini yavaşlatabileceklerini pek düşünmüyorum. Buna karşın yüksek tempoda oynamalarının da etkisiyle bu maçta bizlere bol skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: ÜST (167.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (165.5) / 1.71
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Almanya – Polonya İddaa Tahmini 18.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında evinde düzenlenen turnuvada Almanya Pazar saat 16:00’da Polonya‘yı konuk edecek. İddaa …