Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Mitteldeutscher – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 04.12.21

Mitteldeutscher – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 04.12.21

Almanya easyCredit BBL 9. hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Cumartesi saat 22:30’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 11.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 12.5 olarak açıklamış.

Mitteldeutscher ligin vasat ekiplerinden biri. 8 maçlarından 5 tanesini kaybettiler, daha da önemlisi son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve çok formsuzlar. Evlerindeki son maçlarında güçlü rakiplerden Ludwigsburg’a 80-88 ile kaybetmişlerdi. Milli aradan önce ise üst üste deplasmanda oynamışlar ve sırasıyla Alba’dan 20 ve Bayreuth’dan 32 sayı fark yemişlerdi. 100-68 gibi can sıkıcı bir skorla yenildikleri o maçta Yakhchalide 14 sayı, 3 ribaun ve Huskic 12 sayı, 7 ribaund ile çift haneli skor katkısı verebilen yegane isimler olmuşlardı. 

Bayern ise son haftalarda hem Euroleague hem de BSL’de yükselişini sürdürüyor. BBL’de 8 maçlarından 6 tanesini kazandılar ve son 2 maçlarını üst üste kazanarak da bir seri başlattılar. Ayrıca deplasmanda oynadıkları 4 maçtan 3 tanesini kazandıklarının da altını çizelim. Son deplasman maçlarında Gottingen’i 14 sayı farkla rahat geçmişlerdi. Haftaiçi Euroleague sahnesinde konuk ettikleri denk rakiplerinden Asvel’i de 8 sayı farkla geçerek iyi durumda olduklarını göstermişlerdi. O maçta Rubit 19 sayı, 12 ribaund ve Lucic 18 sayı, 8 ribaund ile öne çıkan isimler olmuşlardı.

Elbette iki takım arasındaki kalite ve seviye farkını tartışmaya ya da detaylıca anlatmaya gerek yok. Bayern ligin güçlü şampiyonluk adaylarından biri ve Euroleague’de de iyi bir dönem geçiriyorlar. Bu dönemde Mitteldeutscher gibi kendi seviyelerinden bir kaç basamak altta olan bir takım karşısında sorun yaşamayacaklarını, deplasmanda olmalarına rağmen Lucic ve Rubit gibi formda yıldızlar liderliğinde rahat kazanmalarını, handikapı da aşmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-11.5) – 1.54
Rexbet Oranı: MS 2 (-12.5) – 1.76
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Gran Canaria – Promitheas İddaa Tahmini 26.01.22

7DAYS EuroCup B grubu 11. hafta mücadelesinde Gran Canaria Çarşamba saat 23.00’da Promitheas ile karşılaşacak. …