Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Mitteldeutscher – Gottingen İddaa Tahmini 03.10.18

Mitteldeutscher – Gottingen İddaa Tahmini 03.10.18

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz
almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Almanya easy Credit BBL 2.hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Çarşamba saat 19:00’da Gottingen ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 164.5 olarak belirlemişken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

Ligin orta şekerli takımlarından biri olan Mitteldeutscher açılış haftasında denk rakiplerinden Giessen’e konuk olmuş ve 84-91 kaybetmişlerdi. Geçen sezon olduğu gibi atma ve tempo konusunda sorunları yok ancak savunma konusunda halen beklentilerin çok altıdalar.

Gottingen de geçen sezon olduğu gibi orta alt sıralarda yer alacak gibi duruyor. İlk maçta Bonn’a karşı evlerinde oynamalarına rağmen kafa tutamadılar. Zaman zaman iyi direnseler de savunmadaki ciddi açıkları onları maçtan kopardı ve 79-86 kaybettiler.

Birbirine denk iki takımın kapışmasında, takımlarında en iyi bildikleri şeye kontsantre olarak tempoyu yukarı çekeceğini ve zayıf savunmalarının da etkisiyle bizlere keyifli, bol skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum. Bu nedenle tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (164.5) / 1.90
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Eurocup basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Buducnost – Arka Gdynia İddaa Tahmini 16.10.19

7DAYS EuroCup 3. hafta mücadelesinde Buducnost, Çarşamba 20:45’de Arka Gdynia ile karşılaşacak. İddaa ve Bets10 …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.