Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Mitteldeutscher – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 05.04.21

Mitteldeutscher – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 05.04.21

Almanya easyCredit BBL 26. hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Pazartesi saat 19:00’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 171.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 172.5 olarak açıklamış.

Mitteldeutscher 27 maçın ardından sadece 7 galibiyet alabildi ve 16. sırada, düşme potasından sadece 2 galibiyet uzakta yer alıyorlar, tehlikeli sularda yüzmeye devam ediyorlar. Yüksek tempoda oynuyorlar ve maç başına 84 sayı üreterek iyi iş çıkarıyorlar ama potalarında maç başına 91 sayı görüyorlar, bu savunmayla da maç kazanmaları pek mümkün olmuyor açıkçası. Evlerindeki son 2 maçı da kaybederken bu paralelde yüksek skorlar çıkmıştı, sırasıyla Alba’ya 82-96 ve Bamberg’e 89-100 ile kaybetmişlerdi. 

Ligin yeni takımı olarak sezona başlayan Chemnitz ise ana hedefi olan düşme potasından uzak kalma konusunda gayet iyi iş çıkardı şuana kadar. 25 maçtan 9 tanesini kazandılar ve düşme potasından 4 galibiyet uzaktalar, kendilerine göre güvenli bölgedeler. Hücumda üretim konusunda zaman zaman zorlanıyorlar ama maç başına 80 sayı gönderebiliyorlar rakip potalara. Savunmada ise ligin orta altı takımlarından biri konumundalar, ortalama 88 sayı görüyorlar potalarında. Son olarak 1 Nisan’da konuk oldukları Frankfurt karşısında ise kendilerini aşmışlar, 89 sayı üreterek kazanmışlard, hücumda toparlanma sinyalleri vermişlerdi.

İki takımın da hedefi sezon sonuna kadar düşme potasından olabildiğince uzakta kalabilmek. Zaten play-off şansları yok. Bunun haricinde bir diğer ortak noktaları ise savunma konusunda ligin kötü takımları arasında yer almaları, iki takımın da 90 sayı yeme potansiyelleri yüksek. Bu maçta da birbirlerine karşı savunmada fazla direnç gösteremeyeceklerini, üretim konusunda da bir tarafta Michalak, Rogic, Hooker, diğer tarafta Harris, Thornton, King üçlüsünün bizlere yüksek skorlar izleteceklerini, hatta karşılıklı olarak 90 sayılara çıkmalarının da şaşırtıcı olmayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (171.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ÜST (172.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tianjin – Liaoning İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Tianjin Salı saat 06:00’da Liaoning ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi …