Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Mitteldeutscher – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 08.01.22

Mitteldeutscher – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 08.01.22

Almanya easyCredit BBL 16. hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Cumartesi saat 22:15’de Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Mitteldeutscher 14 maçın ardından hanesine 4 galibiyet yazdırabildi ve ligin zayıf haşkalarından biri. Ayrıca son 3 maçlarını üst üste kaybederek de ne kadar formsuz olduklarını gösterdiler. Evlerindeki son 3 maçlarını da güçlü takımlara karşı oynamışlar ve üst üste kayıplar yaşamışlardı. Sırasıyla Ludwigsburg’a 8, Bayern’e 14 ve son olarak da Bamberg’e 12 sayı farkla yenilmişlerdi. 2 Ocak’taki son maçlarında ise Chemnitz’e konuk olmuşlar ve 17 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Ulm ise ligin kalbur üstü takımlarından biri. Play-off yarışında önemli bir yerleri var. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve toplamda 9 galibiyete ulaşarak averajla 6. sırada yer aldılar. Ayrıca altını çizmemiz gereken bir diğer önemli nokta da BBL sahnesinde oynadıkları son 6 deplasman maçlarını da kayıpsız olarak geçmeleriydi. Son ikisinde Oldenburg’u 7 ve Heidelberg’i 5 sayı farkla yendiklerini belirtelim. Son olarak 2 Ocak’ta oynadıkları maçta ise play-off yarışındaki denk rakiplerinden Ludwigsburg’u içerde 12 sayı farkla geçmişlerdi. O maçta Christon 16 sayı, 4 ribaund, 4 asist, Klepeisz 16 sayı, 7 asist ve Felicio 13 sayı, 11 ribaund ile galibiyeti getiren isimler olmuşlardı.

Ev sahibi ligin zayıf halkalarından biri ve geçen sezon olduğu gibi bu sezon da temel hedefleri ligde kalmak olacak. Ayrıca son haftalarda evlerinde de kötü sonuçlar aldıklarını gördük. Ulm ise koç Lakovic yönetiminde iyi bir hava yakaladı. Ellerinde Christon, Thornwell, Felicio, Blossomgame, Klepeisz gibi kaliteli yabancıların yanı sıra Jallow, Gunther, Herkenhoff gibi faydalı yerli tamamlayıcılar da var ellerinde. Deplasmanda da 6 maçtır kaybetmeyen, evden uzakta kazanmayı bilen bir takım olarak yollarına devam edip zayıf rakiplerini, hanidkapı geçerek rahat bir şekilde yeneceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.49
Bets10 Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.76
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Real Madrid – FC Barcelona İddaa Tahmini 23.01.22

İspanya Liga Endesa 16. hafta mücadelesinde, Euroleague’den sonra sezonun 2. El Clasico’sunda, Real Madrid Pazar …