Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Mitteldeutscher – Wurzburg İddaa Tahmini 12.01.19

Mitteldeutscher – Wurzburg İddaa Tahmini 12.01.19

Almanya easyCredit BBL mücadelesinde Mitteldeutscher Cumartesi saat 22:30’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.5 olarak açıklamış.

Mitteldeutscher 3 galibiyetle ligin vasat takımlarından biri, düşme potasından sadece averajla uzak kalabilmiş durumdalar. Evlerinde ise 6 maçtan sadece 1 tanesini kazanabildiler. Ancak son 3 iç saha maçlarına baktığımızda hiç de fena iş çıkarmadıklarını görebiliriz. Frankfurt’a uzatmada kaybettikten sonra Bonn’u 13 sayı farkla yenmeyi başarmışlardı. Son iç saha maçarında ise güçlü Oldenburg’a farklı kaybetmişlerdi.

Wurzburg ise rakibinden çok farklı bir durumda değil, 4 galibiyetleri var ve onlar da ligin vasat takımlarından biri. Deplasman karneleri ise de aynı şekilde vasat, 6 maçtan ikisini kazanabildiler. Ancak son 3 deplasman maçlarında ciddi sıkıntı yaşadıklarını unutmamak lazım, denk rakiplerinden Bremerhaven’i son topta 2 sayı ile yendikten sonra Bayern’e 18 ve Vechta’ya ise 10 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Denk güçlerin kapışmasında evinde bir galibiyete şiddetle ihtiyacı olan Mitteldeutscher adına sezonun hedef maçlarından biri olacak. Wurzburg ise son deplasman maçlarında zorlandığı gibi istekli ve agresif oynamasını beklediğim ev sahibine karşı da zorlanacaktır. Mitteldeutscher kaybetse de son topa kadar oyunun içinde kalacaktır, bu nedenle de lehlerine açılan handikapı yanıma almayı tercih ediyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+1.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (+2.5) / 1.74
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Gilboa Galil – Nes Ziona İddaa Tahmini 13.07.20

İsrail Winner Ligi 29.hafta mücadelesinde Gilboa Galil Pazartesi saat 17:00’da Nes Ziona ile karşılaşacak. Bets10 …