Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / MLP Heidelberg – Hamburg Towers İddaa Tahmini 04.01.23

MLP Heidelberg – Hamburg Towers İddaa Tahmini 04.01.23

Almanya easyCredit BBL 13. hafta mücadelesinde MLP Heidelberg Çarşamba günü saat 22:30’da Hamburg Towers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 172.5 olarak açıklamışlar.

Heidelberg ligin vasat ekiplerinden birisi. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 4 galibiyette kaldılar, düşme potasından sadece 1 adım uzaktalar, yani tehlikeli sularda yüzüyorlar. Son 3 kayıpta yaşadıkları ortak problemin de savunma olduğunu görmüştük. Bu maçlarda sırasıyşa 177, 170 ve 175 sayı üretilmişti. Son olarak konuk oldukları Bamberg karşısında hiç varlık gösteremediler ve 101-74 gibi can yakıcı bir skorla kaybettiler.

Hamburg ise ligin orta şekerli takımlarından birisi. Geçen hafta konuk ettikleri denk rakiplerinden Wurzburg’u 96-73 gibi farklı bir skorla geçerek 4 maçlık mağlubiyet serisine son vermişlerdi. Bir önceki maçta ise yine evlerinde Oldenburg karşısında çok iyi savaşmışlar ama sonunun getiremedikleri için 95-96 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. İki maçta da yüksek tempo ve bol skorlu mücadelelerin ön planda olduğunu görmüştük. 

İki takım arasında sadece 2 galibiyetlik bir fark görüyoruz puan tablosuna baktığımızda. Yani aslında aralarında bir denklik var desek abartmış olmayız. Bununla beraber iki takımın da son haftalarda bizlere yüksek tempoda, bol skorlu ve keyifli maçlar izlettiklerini gördük. Bu maçta da bir tarafta Coleman, Griffin, Davis, diğer tarafta McCullum, Meisner, Woodard gibi silahlar varken 85 baremini karşılıklı olarak geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (172.5) – 1.55 
intobet Oranı: ÜST (172.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya A Lyga iddaa tahmin ve analizleri

Zalgiris Kaunas – Jonava İddaa Tahmini 29.01.23

Litvanya Ligi mücadelesinde Zalgiris Kaunas Pazar günü saat 18:20’de Jonava ile karşılaşacak. intobet misafir takım …