Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / MLP Heidelberg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 04.05.24

MLP Heidelberg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 04.05.24

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde MLP Heidelberg Cumartesi günü saat 21:00’da Ratiopham Ulm ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 175.5 olarak açıklamışlar.

Heidelberg ligin düşme adaylarından birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 8 galibiyette kaldılar, düşme hattından sadece 1 adım uzaktalar. Dolayısıyla Crailsheim’a yakalanmamak için kalan 3 maçtan en az birini daha kazanıp rahatlamak istiyorlar. Evlerindeki son 4 maçlarını üst üste kazandıklarını gördük, bu maçlardaki bir diğer ortak nokta ise yüksek tempo ve bol skordu, sırasıyla 179 sayı, 174 sayı, 176 sayı ve 171 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Son şampiyon Ulm bu sezon beklentileri tam olarak karşılayamadı ama son 5 maçtan 4 tanesini kazanarak 21 galibiyete ulaştılar, 5. sırada yer alıyorlar ve halen ilk 4 yarışındaki iddiaları devam ediyor. 4. sıradaki Wurzburg’dan sadece 1 adım uzaktalar. Son maçlarında konuk oldukları güçlü Bayern karşısında üretimde sorun yaşamışlar ve sadece 74 sayı üreterek kaybetmişlerdi ama bu tabi onların gerçek hücum potansiyelini yansıtan bir sonuç değil.

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ulm halen ligin iddialı ve güçlü takımlarından birisi ki ilk 4 yarışında yer almak için motivasyonları devam ediyor bu maçta. Heidelberg için de düşme hattı açısından kritik bir maç olacak. İki takım adına kazanılması gereken bir maç ve iki takım da kendi oyunlarını sahaya koymak için tempo konusunda birbirlerini iteceklerdir diye düşünüyorum. Bu nedenle öncelikli beklentim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (175.5) – 1.49
Best10 Oranı: ÜST (175.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …