Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Monaco – Andorra İddaa Tahmini 31.10.18

Monaco – Andorra İddaa Tahmini 31.10.18

Eurocup mücadelesinde Monaco Çarşamba saat 21:45’te Andorra ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlemişken İddaa ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Koç Filipovski’nin öğrencileri son haftalarada 3 önemli eksikle, Lacombe, Robinson, Sy’nin yokluğunda mücadele ettiler ve buna rğmen son 3 maçtan 2 galibiyet çıkarmayı başardılar. Sırasıyla Chalons Reims’i 24 sayıyla ve Galatasaray’ı son topta 1 sayıyla yendikten sonra ligde ise deplasmanda Chalon Saone’a son topta 1 sayıyla kaybetmişlerdi. Robinson bu maçla beraber formasına kavuşacak ancak Lacombe ve Sy’nin henüz forma giyemeleri beklenmiyor. 

Andorra son haftalarda hanesine galibiyet yazdırmakta zorlanan takımlardan biri. Liga Endesa artı Eurocup sahnesinde son 5 maçlarından sadece 1 tanesini kazanabildiler. Deplasmanda oynadıkları son 2 maçta sırasıyla Kızıl Yıldız’a 6 ve Gran Canaria’ya 26 sayı farkla yenilerek dağılmışlardı. Son maçlarında ise içerde oynamalarına rağmen denk rakiplerinden Tenerife’ye 15 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Monaco son haftalarda önemli eksiklerine rağmen iyi bir performans sergiledi ve bu dönemi fazla yara almadan geçmeyi bildi. Şimdi eksiklerinden Robinson döndü ve Lacombe ve Sy’den yoksun olsalar bile içerde yine de net favori konumundalar. Son haftalarda kazanmayı unutan ve deplasmanlarda çok zorlanan Andorra karşısında bir galibiyet daha alarak Kızıl Yıldız ile aralarındaki grup liderliği çekişmesine devam edeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-4.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Lüksemburg – Büyük Britanya İddaa Tahmini 21.08.19

2021 FIBA EuroBasket ön elemeleri 3.tur kapsamında Lüksemburg Çarşamba saat 20:00’da Büyük Britanya ile karşılaşacak. …