Anasayfa / AS Monaco / Monaco – Limoges İddaa Tahmini 03.11.18

Monaco – Limoges İddaa Tahmini 03.11.18

Fransa Jeep Elite Pro A 8.hafta mücadelesinde Monaco Cumartesi saat 21:00’da Limoges ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Monaco önemli eksilerine (Lacombe ve Sy) rağmen performansından pek bir şey kaybetmedi ve Eurocup artı Pro A sahnesinde çıktığı 5 maçtan 4 galibiyet yazdırdılar hanelerine. Son 2 iç saha maçlarını da kazandılar aynı şekilde, önce Chalons Reims’i 24 sonra da Andorra’yı 8 sayı farkla beklenenden rahat geçmişlerdi.

Limoges cephesinde ise istikrarsız performanslar devam ediyor. Son haftalarda iç sahada toparlanmış olsalar da deplasmandaki problemleri devam ediyor. Eurocup ve Pro A’da oynadıkları son 5 deplasman maçını da kaybettiler. Son ikisinde Asvel’den 14 fark yemişlerdi ve sonrasında sürpriz bir sonuçla Arka Gdynia’ya 9 sayı farkla kaybetmişlerdi Polonya’da.

Koç Filipovski’nin öğrencileri özellikle iç sahada iyi basketbol oynayan ve rakiplerini net bir şekilde bozan bir ekipler. Limoges ise son maçlarda gördüğümüz üzere özellikle deplasmanda maç kazanabilecek direnç ve mücadele seviyesinden epey uzaktalar. Bu maçta da formda rakipleri karşısında deplasmanda şansları olduğunu düşünmüyorum. Ev sahibinin çift haneli farklarla kazanması beni şaşırtmaz.

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.67
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Shenzhen – Beijing Ducks İddaa Tahmini 16.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Shenzhen Perşembe saat 14:35’de Beijing Ducks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de …