Anasayfa / Bucaros / Motilones del Norte – Bucaros İddaa Tahmini 23.06.24

Motilones del Norte – Bucaros İddaa Tahmini 23.06.24

Kolombiya Ligi mücadelesinde Motilones del Norte Pazar günü saat 03:10’da Bucaros ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 167.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Norte son 3 maçından ikisini kaybetti ama buna rağmen topladığı 16 galibiyetle halen ilk 4 yarışının iddialı takımlarından birisi konumundalar. Diğer yandan son 3 maçlarına bakacak olursak sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izlettiklerini görebiliriz. O maçlarda sırasıyla 173 sayı, 180 sayı ve 196 sayı üretilmişti. 94 sayı atmalarına rağmen kaybettikleri son maçta Colon 26 sayı, Diaz 16 sayı, Martinez 13 sayı, 8 ribaund ve Brooks 11 sayı, 11 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

Bucaros ise rakibinin aksine formda bir dönemde diyebiliriz, son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de 16 galibiyete ulaştılar, onlar da ilk 4 yarışında iyi bir konumdalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçta sonuçlardan bağımsız olarak hücum odaklı, bol skorlu mücadeleler sergilemişlerdi, sırasıyla 187 sayı, 194 sayı ve 219 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Puan tablosunun da bize gösterdiği üzere denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. Elbette iki takım arasında form farkı var, Bucaros son dönemde daha iyi durumda ama deplasmanda oldukları için taraf ya da handikap bahisleri pek güven vermiyor. Bununla beraber konu skor üretimine gelince iki takımın da iyi durumda olduklarını söyleyebiliriz ki savunmada da genelde yumuşak kalıyorlar. Bu iki özelliğin bu maçta da ön planda olacağını düşündüğüm için önceliğim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (167.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …