Anasayfa / Fenerbahçe Beko / Muratbey Uşak – Fenerbahçe Doğuş İddaa Tahmini 28.04.18

Muratbey Uşak – Fenerbahçe Doğuş İddaa Tahmini 28.04.18

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri
BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türkiye Basketbol Süper Ligi 27.hafta mücadelesinde Muratbey Uşak Cumartesi saat 17:00’da Fenerbahçe Doğuş ile karşı karşıya gelecek. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 13.5 handikap belirlemişler.

Muratbey Uşak’ın artık ligde kalabilmesi için mucizelere ihtiyacı var. Ama son haftalarda kaybetseler de ortaya koydukları mücadele ve basketbolla alkışları hakettiler. Son iki maçta evlerinde Galatasaray’ı yendikten sonra zorlu Karşıyaka deplasmanında da çok iyi direnip son topta 4 sayı farkla kaybetmişlerdi. Özellikle Carmichael ve Watson tecrübelerinin, kalitelerinin hakkını veriyorlar son haftalarda. Onların mücadelesi ve takıma yaptıkları liderlik sayesinde mucizeyi gerçekleştirmeye çalışacaklar.

Fenerbahçe Doğuş ise tam 4.kez üst üste adını Final Four’a yazdırmayı başardı. Zorlu geçen seride Baskonia’yı 3-1 ile geçmeyi başardılar ama özellikle son 2 maçta hem fiziksel olarak hem de mental olarak çok da yıprandıkları bir gerçek. Diğer taraftan ligde nispeten rahat olduklarını söyleyebiliriz, 22 galibiyetle Tofaş’ın 2 galibiyet önünde zirvede yer alıyorlar. Son 2 deplasman maçlarında sırasıyla Büyükçekmece’yi 8 ve Yeşilgiresun’u 23 sayı farkla yenmişlerdi.

Muratbey Uşak son haftalarda sergilediği mücadele ve pozitif basketbolla alkışları haketti ve bu sefer sahasında taraftar desteği de alacaktır ki tüm oyuncular son Euroleague şampiyonuna karşı oynadıkları için kendilerini ekstra göstermek isteyeceklerdir. Fenerbahçe ise yorgun ve sezonun en önemli hedeflerinden birine ulaşmanın rehavetini ister istemez bu maçta hissedeceklerdir. Hatta koç Obradovic’in fazla süre veremediği isimleri de rotasyonda kullanacağını düşünüyorum, çünkü bir çok oyuncusunu konsantrasyon problemi yaşayacaktır. Ev sahibinin elinden geleni yapıp kolay pes etmeyeceğini ve handikapın içinde kalacaklarını düşünüyorum.

Güven İndeksi: 7/10

İddaa Oranı: MS 1 (+13.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 1 (+13.5) / 1.88

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Bahçeşehir Koleji – Galatasaray Doğa Sigorta İddaa Tahmini 25.01.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 17.hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Cumartesi saat 13:00’da Galatasaray Doğa Sigorta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir