Anasayfa / Galatasaray Doğa Sigorta / Muratbey Uşak – Galatasaray İddaa Tahmini 15.04.18

Muratbey Uşak – Galatasaray İddaa Tahmini 15.04.18

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri
BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türkiye Basketbol Süper Ligi 25.hafta mücadelesinde Muratbey Uşak Pazar öğlen saat 13:00’da Galatasaray ile karşı karşıya gelecek. İddaa ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak belirlemiş.

Muratbey Uşak’ın artık ligdeki günleri sayılı diyebiliriz. Şuanda 4 galibiyetle ligin son sırasındalar ve düşme potasının dışındaki ilk rakipleri Gaziantep’den 3 maç geride kalmış durumdalar. Son 8 maçlarını da kaybettiler ve mental olarak da fiziksel olarak da durumları oldukça kötü. Geçen hafta Gaziantep’e son topta kaybetmeleri ile aslında üstü kapalı da olsa havlu atmışlardı.

Galatasaray ise üst üste aldığı 2 mağlubiyetin ardından play-off yarışından uzaklaşmaya başladı, şuanda 10 galibiyetteler ve 8.sırada yer alan Sakarya’dan 3 maç gerideler. Özellikle Yeşilgiresun deplasmanında kaybettikleri maç onları epey yaraladı. Artık kendilerinden aşağı sıralarda bulunan takımlara karşı evlerinde ya da dışarda olsun farketmez ahta yapma lüksleri kalmadı.

Oynadıkları basketbol açısından da matematiksel olarak da ligde kalma şansları artık mucizelere kalmış olan Muratbey Uşak’ın kendi sahasında maçın ilk bölümünde belki bir direnç gösterebileceğini düşünebiliriz. Ama maçın sonuna kadar bu direnci sürdürebileceklerini düşünmüyorum. Play-off şansını devam ettirmek isteyen sarı kırmızılıların sahip olduğu daha kaliteli ve tecrübeli kadronun avantajını parkeye yansıtacağını ve çabuk kırılan Uşak karşısında zorlanmadan kazanacaklarını düşünüyorum.

Güven İndeksi: 8/10

İddaa Oranı: MS 2 (-4.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 2 (-5.5) / 1.90

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Tofaş – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 26.02.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 20.hafta mücadelesinde Tofaş Çarşamba saat 18:00’da Bahçeşehir Koleji ile karşılaşacak. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir