Anasayfa / İddaa Tahminleri / Murcia – Albacate İddaa Tahmini 28.08.19

Murcia – Albacate İddaa Tahmini 28.08.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Murcia Çarşamba saat 21:00’da Albacate‘yi konuk edecek. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise misafir takım lehine handikapı 9.5 olarak belirlemiş.

Koç Alonso ile yola devam eden Murcia, kadrosunda önemli değişiklikler yapan takımlardan biri oldu Liga Endesa’da. Jarell Eddie, Kyle Hunt, Dusan Sakota, Marques Townes gibi değerli isimler kadrolarına katarken, Kloof, Todorovic, Doyle ayrılan isimler oldular. Ellerinde hali hazırda Rojas, Booker, Lecomte, Cate ve Tumba gibi önemli isimler de var, play-off adaylarından biri olabileceklerini düşünüyorum yeni sezonda.

Albacate ise İspanya’nın alt liglerinde mücadele eden bir takım. Geçen sezon oynadıkları 22 maçtan 13 tanesini kazanmışlardı. Koç Galvez yönetiminde mücadele ediyorlar, kadrolarında öne çıkan isimler ise Polanco, Jukic, Zabo. Kalite ve tecrübe olarak bulundukları ligden de anlaşılacağı üzere Murcia’nın rakibi olabilecek bir ekip değiller.

Hazırlık maçı olmasının etkisiyle koç Alonso mutlaka bazı oyuncularının sürelerini azaltıp bazı oyuncularını dinlendirerek geniş rotasyon kullanacaktır. Ama buna rağmen 2 alt ligde mücadele eden Albacate karşısında sorun yaşayacaklarını düşünmüyorum. Murcia kendi sahasındaki bu hazırlık maçını çift haneli farklarla kazanabilecek güçte.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-9.5) / 1.86
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …