Anasayfa / Cholet / Nancy – Cholet İddaa Tahmini 30.03.24

Nancy – Cholet İddaa Tahmini 30.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 27. hafta mücadelesinde Nancy Cumartesi günü saat 20:30’da Cholet ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.44 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.67 olarak belirlemiş.

Nancy son 4 maçtan 3 tanesini kazanarak bir çıkış yakaladı play-off yolunda. Bu sayede de 12 galibiyete ulaştılar, artık play-off potasından sadece 1 adım uzaktalar ve 1 maçları da eksik. Nancy evindeki son 2 maçta kupada güçlü Bourg’u elerken ligde de bir diğer güçlü rakipleri Strasbourg’u 79-75 ile geçmeyi bilmişlerdi. Geçen hafta da deplasmanda olmalarına rağmen denk rakiplerinden Chalon’u 4 sayı ile geçmeyi bilmişlerdi.

Cholet de formda, son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 14 galibiyete ulaştılar. 6. sıradan play-off potasına girmiş durumdalar. BCL defterini kapattıktan sonra sadece lige konsantre durumdalar. Ligdeki son deplasman maçlarında Bourg’u 2 sayı farkla geçerken, BCL’de ise üst üste 2 deplasman maçlarını kaybetmişlerdi. 13 Mart’ta Strasbourg’a ve 19 Mart’ta ise Malaga’ya yenilmişler, bu nedenle de elenmişlerdi zaten son 16 grup aşamasında. 

İki takım arasında kağıt üstünde kadro kalitesi ve puan tablosundaki yerleri anlamında farklar olsa da Nancy evinde iyi basketbol oynayan ve rakibine göre daha fazla galibiyete ihtiyacı olan ekip. Bu nedenle de taraftar desteğini de arkalarına alarak deplasmanda zorlanabilen Cholet’i geçebileceklerini düşünüyorum. Handikap riskine girmeden Nancy galibiyetini deneyeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.44
intobet Oranı: MS 1 – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Roanne – AS Monaco İddaa Tahmini 17.04.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 31. hafta mücadelesinde Roanne Çarşamba günü saat 21:00’da AS Monaco …