Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Nancy – Gravelines İddaa Tahmini 11.05.24

Nancy – Gravelines İddaa Tahmini 11.05.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 34. ve son hafta mücadelesinde Nancy Cumartesi günü saat 20:15’de Gravelines ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Nancy her ne kadar son 4 maçından 3 tanesini kaybetmiş olsa da topladığı 15 galibiyetle play-off şansını son haftaya taşımış bir ekip. Ancak bu maçı kazanmaları yetmeyecek, öncelikli olarak Quentin ya da Cholet’den birinin kaybetmesi gerekecek. Bu da olsa bile bu kez de averaj hesaplarına girecekler 16 galibiyetli diğer takımlarla beraber. Ama bu maçı kaybederlese bunlara hiç gerek kalmıyor, direkt olarak tatile çıkıyorlar!

Gravelines ise topladığı 12 galibiyetle ligde kalmayı garantilemiş bir ekip çünkü düşme hattındaki en yakın rakipleri Blois’ya karşı ikili averajda üstünlükleri var. Yani bu maçı kaybetseler ve Blois kazansa bile ligde kalıyorlar yine de. Diğer yandan deplasman karnelerinin de iyi olmadığını belirtelim. Evden uzaktaki son 2 maçlarında Strasbourg’a 3 sayı farkla ve Limoges’a ise tam 25 sayı farkla yenildiklerini hatırlatalım. 

İki takım arasında kağıt üstünde bir denklik var diyebiliriz aslında. Ancak gerek son haftalarda ortaya koydukları basketbol gerek Nancy’nin halen play-off iddiası olmasından dolayı bu maça yüksek motivasyonla çıkacak olması ibreyi onların lehine çeviriyor. Deplasmanlarda zorlanan Gravelines’ın herhangi bir hedefi de olmadığı için bu maçta direnemeyeceğini, handikapta kalamayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.68
Best10 Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.86
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …