Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Nanterre – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 09.10.21

Nanterre – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 09.10.21

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde Nanterre Cumartesi saat 21:00’da Metropolitan Levallois ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takımın toplam sayı limitini 80.5 olarak açıklamışken.

Nanterre sezona kendi standartlarına göre iyi başladı diyebiliriz. Önce içerde denk rakiplerinden Limoges’u savunmada sorunlar yaşasalar da 88-87 ile geçmeyi bilmişlerdi. İkinci maçta ise bir diğer denk rakiplerinden Le Mans karşısında özellikle savunmada zorlanmışlar, 86-75’lik skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Son maçta da gördük ki savunmada sıkıntılar yaşıyorlar. Yüksek tempoda oynamalarının dezavantajını savunmadaki yumuşaklıkları nedeniyle yaşıyorlar. 

Levallois ise koç Collet yönetiminde sezona iyi bir giriş yaptı. Aslında ilk maçta Le Mans deplasmanında sorunlar yaşamıştı ve 83-65 ile kaybetmişlerdi. Ama ikinci maçta evlerinde hemen toparlandılar ve Monaco gibi güçlü bir rakip karşısında 108-81’lik skorla farklı bir şekilde kazanmayı başarmışlardı. Hunter 16.5 sayı ve Will Cummings 15.5 sayı ortalamalarıyla takımı sırtlayan isimler olmuşlardı. Tecrübeleri ile fark yarattılar özellikle son maçta. Hücumdaki asıl potansiyellerini göstermişlerdi. 

Nanterre ilk 2 maçta da gördüğümüz üzere tempoyu seven, açık alanda etkili bir takım. Ama bununla beraber savunmada zorlandıklarını gördük. Levallois ise son maçta Monaco karşısında çok iyi bir oyun sergilemiş ve güçlü rakibine tam 108 sayı atmıştı. Tecrübeli isimler Cummings ile Hunter takımın direksiyonuna geçmiş durumda. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen hücumda sorun yaşamayacaklarını, 80 baremini aşarak kazanabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (80.5) – 1.57
Bets10 Oranı: Deplasman ÜST (80.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Igokea – KK Split İddaa Tahmini 22.10.21

Adriyatik Ligi 5. hafta mücadelesinde Igokea Cuma saat 19:00’da KK Split ile karşılaşacak. İddaa toplam …