Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Nanterre – Roanne İddaa Tahmini 01.02.20

Nanterre – Roanne İddaa Tahmini 01.02.20

Fransa JeepElite Pro A 21.hafta mücadelesinde Nanterre Cumartesi saat 22:00’da Roanne ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 87.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 88.5 olarak belirlemiş.

Nanterre 10 galibiyetle play-off potasında şimdilik kendisine yer bulabildi ama sınırda yer alıyorlar, yapacakları ufak hatalarda bile alttan gelen takımlar onlara yetişebilecek durumdalar. Evlerinde ise 10 maçtan 6 tanesini kazandılar. Bu maçlarda rakip potalara ortalama 84 sayı gönderdiler. Son 3 iç saha maçlarında sırasıyla 85, 86 ve 80 sayı üretmişlerdi. Chery, Moore, Cordinier üçlüsü ile skor üretiminde sorunları yok, sıkıntı daha çok sayı yemeleri.

Roanne cephesinde ise işler yolunda sayılır, ilk hedefleri olan düşme potasından uzak kalmayı başardışar şuan için. 7 galibiyetle 1 adım yukarıdalar düşme hattından. Deplasmanda oynadıkları 9 maçtan 7 tanesini kaybederken bu maçlarda 81 sayı yemişlerdi rakiplerden ortalamada. Son 2 maçlarında ise savunma iyice çökmüş bir görüntü verdi, sırasıyla deplasmanda Gravelines’dan 90 ve içerde Chalon Saone’dan 94 sayı yemişlerdi.

Nanterre hem EuroCup’dan erken elendi hem de Pro A’da beklentilerin altında bir konumdalar, play-off potasına bile zorla girdiler. Bunun temel nedeni istikrarızlık. Artık toparlanma zamanları geldi de geçiyor bile. Son maçlarda düşen rakibi savunmasına karşı Chery liderliğinde tempoyu yükselterek rahat skor üreteceklerini düşünüyorum. Play-off yarışından kopmamak adına taraftarları önünde agresif oynayacak Nanterre’in 90 sayıları görmesini bekliyorum.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (87.5) – 1.45
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (88.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini 01.10.20 (Basket Guru)

NBA final serisi ilk maçında Los Angeles Lakers Perşembe saat 04:00’da Miami Heat ile karşılaşacak. …