Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Nanterre – Strasbourg İddaa Tahmini 17.05.22

Nanterre – Strasbourg İddaa Tahmini 17.05.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 34. ve son hafta mücadelesinde Nanterre Salı günü saat 21:30’da Strasbourg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışlar. 

Nanterre 33 maçtan 16 tanesini kazandı ve halen az da olsa play-off şansı var. Ama bir çok eğer barındırıyor bu olasılık. Önce bu maçı kazanmaları sonra da Le Mans ile Cholet’in kaybetmesi gerekiyor. Bu olasılık için öncelikli olarak kazanmaları gerekiyor ama son haftalarda formsuz durumdalar, son 3 maçlarını da üst üste kaybettiler. Bu kayıpların ikisinde bir diğer ortak nokta ise yüksek skorlu mücadeleler çıkmasıydı, sırasıyla 206 ve 167 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Strasbourg ise 33 maçtan 19 tanesini kazanabildi ve en azından play-off biletini garantilemiş durumdalar şuan için. Diğer taraftan ilk 4 şansları ise oldukça az çünkü üstlerindeki 2 takımın da 20’şer galibiyeti var. Nanterre gibi onların da son haftalarda kötü sonuçlar aldıklarını, pek formda olmadıklarını söyleyebiliriz. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler. Ayrıca daha büyük resme bakarsak, son 5 maçlarının tamamında bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiler. Bu maçlarda sırasıyla 175, 180, 177, 170 ve 164 sayı üretilmişti. 

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında da son haftalarda oynanan basketbol seviyesi anlamında da ciddi farklar yok. Dolayısıyla bu maçta kim kazanırsa kazansın bana göre sürpriz olmaz. Diğer taraftan iki takımın da farklı motivasyonları var, bu nedenle de kazanmak için en azından tempo ve hücum basketboluna konsantre olmaya devam edeceklerini düşünüyorum. Bir tarafta Wimbush, Pinault, Horton, Senglin, Mokoka gibi silahlar Nanterre cephesinde, diğer tarafta ise Roberson, Noua, Lansdowne, Taylor, Mitchell gibi isimler var Strasbourg tarafında. Bu nedenle de bu maçta düşük skorlar görmemizin sürpriz olacağı düşüncesindeyim. 

İddaa Oranı: ÜST (164.5) – 1.49
Bets10 Oranı: ÜST (164.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Belçika – Hollanda İddaa Tahmini 25.06.22

Hazırlık Maçları kapsamında Belçika Cumartesi günü saat 19:00’da Hollanda ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini …