Anasayfa / Basket Napoli / Napoli – Pistoia İddaa Tahmini 16.03.24

Napoli – Pistoia İddaa Tahmini 16.03.24

İtalya Lega Basket Serie A 23. hafta mücadelesinde Napoli Cumartesi günü saat 21:45’de Pistoia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Koç Milicic yönetimindeki Napoli son dönemde istediği sonuçları alamadı, 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Ama buna rağmen halen 12 galibiyetle play-off yarışında önemli bir yere sahipler, 6. sırada yer alıyorlar. Diğer yandan son dönemde aldıkları kötü sonuçların çoğu deplasmandaydı, evlerinde ise 4 maçtan 3 tanesini kazandıklarını gördük. Son olarak konuk ettikleri zayıf rakipleri Treviso karşısında zorlanmadan 14 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi. 

Pistoia ise rakibini 1 adım geriden takip eden, bu sezon beklentilerin üstüne çıkarak düşme potasından uzak kalmanın yanında play-off potasına da girmeyi başaran bir ekip ki son 2 maçlarını da üst üste kazandıklarını belirtelim. Diğer yandan deplasman karnelerinin de sıkıntılı olduğunu belirtelim, son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiklerini gördük. Geçen hafta ise konuk oldukları alt sıra ekiplerinden Cremona’yı 67-74 ile geçerek kendilerine gelmişlerdi. 

Her ne kadar puan tablosunda birbirilerine yakın olsalar da Napoli’nin elinde daha kaliteli bir kadro olduğunu düşünenlerdenim. Evet son haftalarda istedikleri sonuçları alamadılar ama bunun nedeni daha çok deplasmanda olmalarıydı, evlerindeki performansları ise iyi durumda. Burada da play-off yarışındaki direkt rakiplerinden biri olan Pistoia karşısında işi sıkı tutacaklarını, Ennis, Pullen, Owens, Sokoloswki, Brown, Zubcic gibi silahlarla handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İzlanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Thor Thorl – UMFN Njardvik İddaa Tahmini 22.04.24

İzlanda Ligi çeyrek finak serisi 4. maçında Thor Thorl Pazartesi günü saat 22:30’da UMFN Njardvik …