Anasayfa / Bay Hawks / Nelson Giants – Bay Hawks İddaa Tahmini 29.05.21

Nelson Giants – Bay Hawks İddaa Tahmini 29.05.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Nelson Giants Cumartesi saat 10:30’da Bay Hawks ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 168.5 olarak açıklamışke İddaa ise bu maça oran açmamış.

Giants 8 maçın ardından hanesine 3 galibiyet yazdırabildi ve ligin vasat takımları arasında yer alıyorlar. Skor üretimi konusunda da lig standartlarının altında kalan bir ekip olduklarını söyleyebiliriz, şuana kadar ortalama 85 sayı üretebildiler. Diğer taraftan savunmaları da iyi durumda değil, ortalama 89 sayı görüyorlar potalarında. Bu paralelde son oynadıkları maçlara baktığımızda bizlere genelde yüksek skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Bu maçlarda sırasıyla 170, 175 ve 193 sayı üretilmişti. 

Hawks ise ligin iyi takımlarından biri, 5 maçtan 4 tanesini kazandılar ve lig zirvesine aday olduklarını gösterdiler. Onların da yüksek tempoda oynadıklarını söylemek yanlış olmaz, şuana kadar maçlarında ortalama 171 sayı üretildiğini gördük. Son 2 maçlarını da deplasmanda oynamışlardı, birinde 177, diğerinde 163 sayı üretilmişti. Son olarak 21 Mayıs’ta Auckland’a konuk olmuşlar ve 92-71’lik can sıkıcı bir skorla yenilmişlerdi. 

Misafir konumundaki Hawks ligin iyi ekiplerinden biri. Son maçlarda bir düşüş yaşayıp özellikle üretimde sorunlarla karşılaştıklarını görsek de Rusbatch, Raukawa, Bartlett gibi silahlarla aslında hücumda etkili bir takım olduklarını biliyoruz. Giants da Hale ve Ingram liderliğinde kolay lokma olmayan bir takım ki onların da son maçlarda etkili bir hücum performansı sergilediklerini biliyoruz. Bu maçta iki takımın da skor üretiminde sorun yaşamayıp birbirlerinin savunma zaaflarından faydalanacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle tercihimn üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (168.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Litvanya – Rusya İddaa Tahmini 22.06.21

Hazırlık Maçları kapsamında Litvanya Salı saat 19:30’da Rusya ile karşılaşacak. Mobilbahis misafir takım lehine 16.5 …