Anasayfa / Franklin Bulls / Nelson Giants – Franklin Bulls İddaa Tahmini 11.06.22

Nelson Giants – Franklin Bulls İddaa Tahmini 11.06.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Nelson Giants Cumartesi günü saat 08:30’da Franklin Bulls ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 5.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 7.5 olarak açıklamış. 

Giants sezona iyi başlayan ekiplerden biri. 7 maçlarından 5 tanesini kazadılar ve özellikle son 2 maçlarını üst üste kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Bu maçlarda önce deplasmanda Sharks’ı 6 sayı farkla sonra da yine deplasmanda Nugget’ı 11 sayı farkla geçmişlerdi. O son maçta West 27 sayı, 5 ribaund, 10 asist ile yıldızlaşırken, Dempster 19 sayı, 9 ribaund ve Thompson 16 sayı, 6 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi. 

Bulls ise sezonun vasat ekiplerinden biri. İlk 2 maçlarını üst üste kazanırken son 4 maçlarını ise üst üste kaybetmişledi. Son 2 maçlarında deplasmanda Auckland’a 12 sayı farkla kaybederken, evlerinde ise den rakiplerinden Manawatu’ya 8 sayı farkla yenilmişlerdi. O son maçta üretimde sorun yaşamışlar Bezzant 21 sayı, 5 asist, Davidson 14 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve Henry 12 sayı, 10 ribaund, 5 asist ile direnen isimler oldular. 

İki takım arasında puan tablosunda da gördüğümüz üzere bir seviye farkı var. Giants son maçlarda da daha iyi sinyaller veren formda bir takım. Ellerinde West, Dempster, Thompson gibi değerli silahlar var ve zirve yarışından kopmamak için özellikle evlerindeki maçlarda hata yapmamaları gerekiyor. Son 4 maçının tamamını kaybetmiş formsuz ve kendilerinden alt seviyede olan Bulls karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, kazanırken handikapı da aşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.48
Rexbet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Franklin Bulls – Canterbury Rams İddaa Tahmini 02.07.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Franklin Bulls Cumartesi saat 10:30’da Canterbury Rams ile karşılaşacak. Rexbet ev …