Anasayfa / Bakken / Nes Ziona – Bakken Bears İddaa Tahmini 13.03.19

Nes Ziona – Bakken Bears İddaa Tahmini 13.03.19

FIBA Europe Cup play-off eşleşmesi ikinci maçında Nes Ziona Çarşamba saat 21:00’da Bakken Bears ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

İsrail temsilcisi ilk maçta Danimarka deplasmanında beklemediği kadar kötü bir oyun sergilemiş ve 74-91 gibi can yakıcı bir skorla kaybetmişti. Yay gerisinden etkili olsalar da potalarını iyi savunmamaları, boyalı alandan çok sayı yemeleri ve yaptıkları tam 16 top kaybıyla tüm kontrolü ev sahibine vermişlerdi.

Bakken Bears bu sezon da yetenekli yabancıları kadrosuna katarak çok tehlikeli bir takım olmuştu, bunu da Europe Cup sahnesindeki performansları ile sergilemeye devam ediyorlar. İlk maçta pota altını çok iyi kullanmışlar ve baskılı savunmayla rakibe yaptırdıkları top kayıpları üzerinden gelen sayılarla farkı açmışlardı.

Nes Ziona ilk maçta aldığı 17 sayılık mağlubiyeti evinde de olsa çıkarabilecek kalitede ve mental güçte bir takım değil. Kaldı ki karşılarında Diouf ile Carberry liderliğinde oldukça formda ve dirençli bir rakip var. Danimarka temsilcisinin işi riske sokmayacağını ve deplasmanda da olsa maçın sürekli içinde kalarak farkın çift hanelere çıkmasına, ev sahibinin umutlanmasına izin vermeyeceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+8.5) / 1.81
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Monaco – Limoges İddaa Tahmini 24.05.19

Fransa JeepElite Pro A play-off çeyrek final serisi ilk maçında Monaco Cuma saat 20:30’da Limoges …