Anasayfa / NBA / New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 18.07.22

New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 18.07.22

NBA Yaz Ligi’nde New Orleans Pelicans ile Oklahoma City Thunder pazartesi sabaha karşı 01:00’da Cox Pavillon’da karşılaşacak. İddaa bu karşılaşmada deplasman takımı galibiyetine 1.51, bets10 ise 1.69 oran açıklamış.

New Orleans Pelicans yaz liginde geride kalan dört maçta iki galibiyet alabildi. Son iki maçlarında Washington Wizards ve Los Angeles Lakers karşısında takımın skor yükünü sırtlayan Trey Murpy III’ü oynatmadılar. Onun yokluğunda Litvanyalı kanat Deividas Sirvydis takımın skor yükünü çeken isim oldu. Dört maç sonunda maç başına 92.3 sayı üretip potalarında 87.0 sayı gördüler. Bu gece Oklahoma City Thunder karşısında yine aslarından yoksun olmaları bekleniyor.

Oklahoma City Thunder ise aslarından yoksun çıktığı son maçında Golden State Warriors karşısında 90-82 kazanmayı bildi. Yaz liginde geride kalan dört maçlarında sadece Houston Rockets’a kaybettiler. Son maçlarında Warriors karşısında Jeremiah Robinson-Earl 15 sayı ve 14 ribauntla öne çıkan isim oldu. Yaz liginin en geniş kadrolarından birine sahipler. Şu ana kadar çaylak Jaylen Williams ve Chet Holmgren takıma önemli katkı veren çaylaklar oldu. Josh Giddey ise süre aldığı iki maçta bu seviyede ne kadar elit bir oyuncu olduğunu kanıtladı.

İki takım da büyük olasılıkla bu gece aslarını son maçlarında olduğu gibi dinlendirecek. Oklahoma City Thunder rakibine oranla çok daha geniş bir rotasyona sahip. Bunun avantajını eksik Pelicans karşısında kullanmalarını bekliyorum. Bu yüzden bu geceki mücadelede Thunder’ı galibiyete daha yakın taraf olarak görüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.51

Bets10 Oranı: MS 2 – 1.69

Güven Endeksi: 8Hakkında Dağhan Duru

1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 17.07.22

NBA Yaz Ligi’nde Toronto Raptors ile Milwaukee Bucks pazar akşamı 23:00’da Cox Pavillon’da karşı karşıya …