Anasayfa / NBA / New York Knicks – Atlanta Hawks İddaa Tahmini 17.10.19

New York Knicks – Atlanta Hawks İddaa Tahmini 17.10.19

NBA sezon öncesi hazırlık maçında New York Knicks evinde Atlanta Hawks ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maç için oran açıklamadı. Bets10 ise Hawks galibiyetine 1.60 oran belirlemiş.

New York Knicks hazırlık döneminde oynadığı iki hazırlık maçında da David Fizdale yönetiminde geçtiğimiz sezona kıyasla daha uzun beşler kullandı. Washington Wizards ile oynadıkları iki maçta deplasmanda rakiplerini yenerken evlerinde salondan mağlup ayrıldılar. Takımın çaylağı RJ Barret iki maçta da geçer not aldı. Fakat uzun beşlerle oynamaları temposu her geçen gün artan basketbolda işleri onlar adına zorlaştırıyor. Takım olarak hücumda organize olmak konusunda sorun yaşıyorlar.

Atlanta Hawks ise hazırlık dönemin şu ana kadar galibiyet yüzü göremedi. Yaptıkları üç maçı kaybederken yüksek tempolu oyun yapısı içinde çok top kaybı yaptılar. Hazırlık döneminde Trae Young oyundayken takımı organize etmek konusunda başarılıydı. Fakat çemberi koruma bahsinde Alex Len yetersiz kalıyor. Hücumda net bir şut tehdidi olmadığı için alan paylaşımı bahsinde de takıma zarar veriyor.

İki takımın oyun yapıları ve sezon hedefleri birbirinden farklı. Hawks genç oyuncuları yatırım yaparken onların zaman içinde potansiyellerini yukarı taşımalarına bel bağlamış durumda. New York Knicks ise yaz döneminde serbest oyuncu pazarında istediği adımları atamadı. Veteran oyunculara kısa vadeli yatırım yaparak takımın vasatı yakalamasını umacaklar bu sezon. Hawks hazırlık döneminde dağınık bir görüntü sergilese de Knicks’e oranla daha iyi bir takım. Ritim yakaladıklarında rakiplerinin onlara ayak uydurması çok zor. Hawks’ın kazanmaya ihtiyacı var. Rakiplerine oranla daha potansiyelli bir kadroya sahipler. Deplasmanda kazanmalarını bekliyorum. 

Eksikler:

New York Knicks: Kadeem Allen, Reggie Bullock

Atlanta Hawks: Kevin Huerter, Chandler Parsons, Allen Crabbe

İddaa Oranı: –

Avrupa Bahis Oranı: MS 2 – 1.60

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Dağhan Duru

Dağhan Duru
1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …