Anasayfa / Dallas Mavericks / New York Knicks – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 09.02.24

New York Knicks – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 09.02.24

NBA Doğu Konferansı ekibi New York Knicks Cuma günü saat 03:30’da Batı ekibi Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Knicks son dönemin formda ekiplerinden birisi, 5 maçtan 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 33 galibiyete ulaşarak kendilerine 3. sırada yer edindiler. Evlerindeki son 2 maçta ise güven vermediler diyebiliriz. Lakers’a 8 sayı farkla yenildikten sonra Batı’nın vasat ekiplerinden Grizzlies karşısında da zaman zaman zorlanmışlar ve 10 sayı farkla kaybetmişlerdi. Robinson, Randle, Anunoby dışında takasla gelen Burks ve Bogdanovic’den de faydalanamayacaklar. Doğal olarak takımdan takasla giden Grimes ve Fournier de artık kadroda yoklar. Brunson’un durumu ise belirsiz.

Dallas da son dönemde iyi durumda, son 2 maçlarını üst üst kazanarak 28 galibiyete ulaştılar ve kendilerine Batı’da 8. sırada yer buldular, play-off potasından sadece 2 galibiyet uzaktalar. Evden uzaktaki son 2 maçlarında ise Doğu turnesinda Sixers’ı 16 sayı farkla ve Nets’i de 12 sayı farkla geçerek kalite seviyelerini ortaya koymuşlardı. Exum ve Lively dışında yeni transfer Washington’un oynaması beklenmiyor, Kleber’in durumu da belirsiz. Diğer yandan Doncic ve Irving’in sağlıklı olarak sahada yer alacakları, yeni transfer Gafford’un da oynamaya hazır olduğu belirtiliyor. 

Knicks’de takaslar sonucu değişen oyuncuların forma giyemeyecek olması artı hem Randle hem de Anunoby’nin sakatlığı, hatta Brunson’un da durumunun net olmaması onları epey zayıflatmış durumda. Dallas’da ise iki süper yıldız Doncic ile Irving’in sağlıklı bir biçinde sahada yer alacakl olmaları işin rengini değiştiriyor. Batı ekibinin düşük farkla da olsa kazanarak seriyi 3 maça çıkaracağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yunanistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Peristeri – Olympiakos İddaa Tahmini 04.03.24

Yunanistan Ligi 19. hafta mücadelesinde Peristeri Pazartesi günü saat 21:15’de Olympiakos ile karşılaşacak. Hem İddaa …