Anasayfa / NBA / New York Knicks – Houston Rockets İddaa Tahmini 03.03.2020

New York Knicks – Houston Rockets İddaa Tahmini 03.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ve Batı ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta New York Knicks, Salı gecesi saat 03:00’te Houston Rockets’ı Madison Square Garden‘da konuk edecek. İddaa ve bets10 bu maç için handikapları ev sahibi lehine 7.5 olarak belirlemiş.

New York Knicks 6 maçlık mağlubiyet serisini Chicago karşısında aldığı galibiyetle noktaladı. Randle ve Robinson’un öne çıktığı maçı 125-115’lik skorla kazanmışlardı. Doğu konferansının 14. sırasında bulunan ekip evindeki son maçlarında Washington ve Indiana gibi takımlardan çift haneli farklar yemişti. Rotasyon parçalarından Reggie Buldock’un durumu maç saatinde belli olacak. 

Houston Rockets son maçında Boston’ı bir kez daha geçerek ne kadar formda olduğunu gösterdi. Boston’la başlayan galibiyet serileri 6 maça çıkmış oldu böylelikle. Ekip Batı konferansının 4. sırasında bulunurken üst sıralara çıkmayı planlıyor. Son zamanlarda Harden’dan çok Westbrook’un ön plana çıktığını gördük. Covington da iyi performans sergilemeye devam ediyor.

New York Knicks ligin en kötü takımlarından birisi. Zaten berbat ve problemli bir sezon geçirdiler şu ana kadar. Bundan sonra da pek bir şey değişeceğini düşünmüyorum. Houston Rockets ise benimsediği oyunla çok tehlikeli bir takım olma yolunda ilerliyor. Rakiplerini rahat bir şekilde geçeceklerini düşünüyorum.

Forma giyemeyecek isimler

New York: Dennis Smith Jr.
Houston:

İddaa Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.67

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …