Anasayfa / İddaa Tahminleri / New York Knicks – Indiana Pacers İddaa Tahmini 11.02.24

New York Knicks – Indiana Pacers İddaa Tahmini 11.02.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde New York Knicks Pazar günü saat 03:30’da Indiana Pacers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Knicks son 3 maçından ikisini kaybetti ama buna rağmen halen topladıkları 33 galibiyetle kendisine 4. sırada yer bulmuş durumda, yani hedeflerini gerçekleştirmiş durumdalar şuan için. Son 2 iç saha maçlarında Batı’nın zayıf ekiplerinden Grizzlies’ı 10 sayı farkla geçerken, Batı’nın play-off takımlarından Mavs karşısında ise beklentileri karşılayamamışlar ve 14 sayı farkla yenilmişlerdi. Robinson, Randle, Hartenstein, Anunoby sakatlıkları devam eden isimler, Brunson’un durumu ise henüz net değil. 

Pacers ise son 3 maçından ikisini kazandı ve bu sayede de 29 galibiyete ulaşarak kendisine 6. sırada yani hedefledikleri play-off potasında yer bulmayı başardılar. Evden uzaktaki performanslarına baktığımızda ise üst üste 4 maçlarını kaybettikten sonra 5 Şubat’taki son maçta Doğu’nun zayıf ekiperinden Hornets’ı 16 sayı farkla rahat geçerek moral bulmuşlardı. Bu maç öncesi Jalen Smith ve McDermott’un durumları net değil. 

Knicks’de Randle ve Anunoby sahada olsaları elbette durum farklı olurdu ama onların yokluğunda Knicks’in zorlandığı bir gerçek. Brunson’un oynaması bekleniyor ama olur da oynamazsa diye riski azaltmak için DiVincenzo, Bogdanovic, Achiuwa gibi isimlere güvenerek ev sahibinin lehine açılan handikapı yanıma alacağım. Pacers’ın deplasmanlarda net bir galibiyet alacak şekilde güven vermediğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.47
Rexbet Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Hırvatistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

GKK Sibenka – Dubrava İddaa Tahmini 20.02.24

Hırvatistan Ligi 20. hafta mücadelesinde GKK Sibenka Salı günü saat 20:00’da Dubrava ile karşılaşacak. Best10 …