Anasayfa / İddaa Tahminleri / New York Knicks – Miami Heat İddaa Tahmini 27.01.24

New York Knicks – Miami Heat İddaa Tahmini 27.01.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde New York Knicks Cumartesi günü saat 23:00’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler.

Knicks son dönemde istim üstünde, 5 maçtır kaybetmiyorlar! MSG’daki performanslarına baktığımızda da 4 galibiyetlik güzel bir seri görüyoruz yine, son olarak 26 Ocak’ta konuk ettikleri şampiyon Denver’u basketbola küstürmüşler ve 122-84 gibi dikkat çekici bir skorla, ciddi bir farkla devirmeyi bilmişlerdi. O maçta Anunoby 26 sayı, Brunson 21 sayı, 4 asist, Grimes 19 sayı, 5 ribaund, Randle 17 sayı, 7 ribaund, 8 asist ve DiVincenzo 16 sayı, 6 asist ile galibiyeti getiren isimlerdi.

Heat ise tam olarak rakibinin tersi bir performans sergiliyor, son 5 maçlarını üst üste kaybettiler! Deplasmandaki perofrmanslarına baktığımızda ise önce Raptors’a 24 sayı sonra da Orlando’ya 18 sayı farkla, can sıkıcı skorlarla kaybettiklerini, daha doğrusu hezimete uğradıklarını gördük. 26 Ocak’taki son sınavlarında ise konuk ettikleri lider Boston karşısında varlık gösterememişler ve tam 33 sayı fark yemişlerdi! 

İki takım arasında kağıt üstünde bir denklik olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ama konu sahada oynanan basketbol seviyesine ve özellikle son maçlarda form grafiğine gelince Knicks’in net olarak bir hatta birkaç adım önde olduğunu kabul etmek gerekir. Anunoby, Randle, Brunson üçlüsünün liderliğinde evlerinde hata yapmayacaklarını, son şampiyon Denver karşısında burada alınan 38 farklı galibiyetin moral ve özgüveniyle Heat’i de geçeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Hırvatistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

GKK Sibenka – Dubrava İddaa Tahmini 20.02.24

Hırvatistan Ligi 20. hafta mücadelesinde GKK Sibenka Salı günü saat 20:00’da Dubrava ile karşılaşacak. Best10 …