Anasayfa / Diamond Dolphins / Nha Trang Dolphins – Ho Chi Minh City Wings İddaa Tahmini 04.07.24

Nha Trang Dolphins – Ho Chi Minh City Wings İddaa Tahmini 04.07.24

Vietnam Ligi mücadelesinde Nha Trang Dolphins Perşembe günü saat 15:30’da Ho Chi Minh City Wings ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.66 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.80 olarak belirlemiş.

Dolphins sezona kötü başladıktan sonra son 2 maçını üst üste kazanarak çıkışa geçmişti. Son olarak burada konuk ettikleri ligin dişli ekiplerinden Hanoi’yi etkili bir hücum performansı eşliğinde 113-81 gibi dominant bir skorla ezip geçtiklerini görmüştük. O maçta Jenkins 39 sayı, 19 ribaund ile MVP performansı sergilerken, Mvuezolo 32 sayı ve Tham da 16 sayı, 10 ribaund ile galibiyet yolunda ona destek olan diğer isimlerdi. 

Wings ise sezona kötü başladı, ilk 3 maçlarından 2 tanesini kaybettiler. Deplasmanda oynadıkları ilk ve tek maçta güçlü rakipleri Saigon karşısında aslında beklenenden daha iyi direnmişlerdi ama savunmada yeteri kadar vidaları sıkamayınca 89-82 ile kaybetmekten kurtulamadılar. 28 Haziran’daki o son maçta Briggs 27 sayı, 14 ribaund, Tran Dang 23 sayı, 7 ribaund ve Gordon 19 sayı, 10 ribaund ile takımlarını ayakta tutmaya çalışan isimlerdi. 

İki takım arasında bir siklet farkı var demek için henüz erken, daha sezonun başındayız. Ama şuana kadar sahaya koydukları basketbol kalitesine ve form grafiğine bakınca Dolphins’in ev sahibi avantajı ile beraber bir adım önde olduğunu söylemekte bir sakınca görmüyorum. İki formda yabancıları Jenkins ve Mvuezolo liderliğinde son deplasman maçını kaybederek buraya gelen Wings karşısında kazanarak serilerini 3 maça çıkaracaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.66
intobet Oranı: MS 1 – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …