Anasayfa / İddaa Tahminleri / Niagara River – Ottawa Blackjacks İddaa Tahmini 07.07.24

Niagara River – Ottawa Blackjacks İddaa Tahmini 07.07.24

Kanada Ligi Doğu Konferansı mücadelesinde Niagara River Pazar günü saat 02:00’da Ottawa Blackjacks ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.41 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Niagara son 3 maçtan ikisini kazandı ve bu sayede de 8 galibiyete ulaştı, konferansın liderlik koltuğunda oturuyorlar. Yakaladıkları bu başarılı performansın temelinde ise evlerindeki başarılı sonuçlar yatıyor, burada taraftarlarınn önünde son 5 maçlarını üst üste kazandılar. Son olarak da Calgary’i tam 20 sayı farkla ezip geçtiklerini gördük. 109 sayı ürettikleri 2 gün önceki o maçta Blair 25 sayı, 5 asist, Lall 19 sayı, 4 ribaund ve Ahmad 16 sayı, 7 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Ottawa da rakibi gibi son 3 maçtan ikisini kazandı ama onların 12 maçtan sadece 4 galibiyet toplayabildilerini belirtelim. Bu nedenle de 5 takımlı konferansta 4. sırada yer aldılar. Ayrıca deplasman karnelerinin de sıkınıtılı olduğunu biliyoruz, son 3 maçlarını üst üste kaybetmişlerdi evden uzakta. Son olarak konuk oldukları Vancouver’dan tam 37 sayı fark yemişler, adeta hezimete uğramışlardı.

Puan tablosunun ve son maçlarda iç-saha dış saha performanslarının bize söylediği üzere iki takım arasında net bir siklet farkı var. Niagara her alanda rakibinden bir değil, bir kaç adım önde. Özellikle evlerinde 5 maçtır kazanıyor olmaları özgüven seviyelerini adeta zirveye çıkarmış durumda. Bu maçta da Blair, Lall, Ahmad gibi etkili silahlarıyla beraber taraftarlarının karşısında hata yapmayacaklarını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.41
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …