Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Niners Chemnitz – Braunschweig İddaa Tahmini 24.03.21

Niners Chemnitz – Braunschweig İddaa Tahmini 24.03.21

Almanya easyCredit BBL 11. hafta erteleme maçında Niners Chemnitz Çarşamba saat 21:00’da Braunschweig ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.70 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.95 olarak belirlemiş.

Chemnitz 21 maçın ardından hanesine 7 galibiyet yazdırabildi ve 15. sırada yer alıyor. Hanelerine artı olarak yazabileceğimiz konu ise iç sahadaki 10 maçlarından 5 tanesini kazanmış olmaları ve son 3 tanesi ile de güzel bir seri yakalamış olmaları ki bu seride Bamberg ve Bayern gibi önemli rakipleri de devirmeyi başardıklarını belirteyim. Son 3 maçlarını ise üst üste kaybettiler deplasmanda oynamalarının etkisiyle. 21 Mart’taki son maçlarında denk rakiplerinden Bayreuth’a 13 sayı farkla deplasmanda yenilirken, Mike 21 sayı, 6 ribaund ile öne çıkan isimdi. 

Braunschweig’ın da durumu rakibinden pek farklı değil, 22 maçlarından 8 tanesini kazanabildiler şuana kadar. Deplasman karneleri de tahmin edeceğiniz üzere hiç iç açıcı değil, 10 maçlarından 7 tanesini kaybettiler evden uzakta. Son 3 deplasman maçlarından ikisinde Oldenburg’dan 12 ve Hamburg’dan uzatma sonunda 3 sayı fark yemişlerdi, denk rakiplerinden Mitteldeutscher’i ise zor da olsa 2 sayı ile yenmişlerdi. 20 Mart’taki son maçlarında ise konuk ettikleri Hamburg’a 11 sayı farkla kaybettiler. Hücumda çok zorlandıklarını gördüğümüz bu maçta, Peterka (13 sayı) ve Schilling (10 sayı) dışında çift haneli katkı verebilen çıkmamıştı.

İki takım arasında bence pek bir fark yok, puan tablosunda olduğu gibi ligin birbirlerine yakın güçteki takımlarının kapışmasını izleyeceğiz. Buradaki tek belirleyici nokta Chemnitz’in iç sahadaki iyi performansı bana göre. Buradaki son iki maçlarında Bamberg ve Bayern gibi takımları devirdiler ve alt sıralardan kurtulmak adına denk rakiplerinden Braunschweig’ı da yenmeleri sürpriz olmayacaktır. King, Thornton, Mike gibi silahlarla agresif oyun sergilemelerini ve kazanarak düşme hattından bir adım daha uzaklaşmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.70
Bets10 Oranı:  MS 1 – 1.95
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Glasgow Rocks – Manchester Giants İddaa Tahmini 16.04.21

İngiltere Ligi mücadelesinde Glasgow Rocks Cuma saat 21:30’da Manchester Giants ile karşılaşacak. İddaa misafir takım …