Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Niners Chemnitz – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 20.05.22

Niners Chemnitz – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 20.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 3. maçında Niners Chemnitz Cuma saat 21:30’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Chemnitz normal sezonu 6. sırada bitirip play-off bileti kaparak önemli bir başarıya imza atmıştı ama tabi şanssızlıklarına karşılarında ilk turdan Bayern’i buldular, normalde Bonn ya da Ludwigsburg gibi daha alt seviyede bir rakip gelebilirdi karşılarına. Sezon boyunca canını çok sıktıkları Bayern karşısında ilk 2 maçta deplasmanda olmalarının da etkisiyle hiç varlık göstermediler ve önce 24 sonra da 17 sayı farkla kaybetmekten kurtulamadılar, yani psikolojik olarak havlu attıklarını söyleyebiliriz. 

Bayern Euroleague’de üst üste 2. kez play-off yapıp normal sezonun lideri Barça’ya da ecel terleri döktürerek kendi standartlarınında iyi bir sezonu geride bıraktı Avrupa’nın zirvesinde. BBL’de ise play-off serisine beklenenden de dominant bir giriş yaptı ve sezon boyunca kendisini her platformda yenen Chemnitz’i iki kez üst üste farklı skorlarla geçerek buranın play-off sahnesi olduğunu rakibine hatırlatmış oldu. Son maçı 93-76 ile kazanırken Thomas 22 sayı, 3 ribaund, Lucic 17 sayı, 4 ribaund, 4 asist ve Weiler-Babb 13 sayı, 5 ribaund, 6 asist ile öne çıkan isimlerdi. 

İki takım arasında elbette net anlamda bir kalite ve seviye farkı var. Koç Trinchieri’nin öğrencileri şampiyonluğu ne kadar istediklerini ilk 2 maçta ortaya koydukları dominant performanslarla gösterdiler. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen momentumlarını kaybetmeyeceklerini, yine Thomas ve Lucic liderliğinde kalite farkını sahaya koyarak kazanacaklarını düşünüyorum. İlk 2 maça bakınca da handikapın düşük olduğunu ve fazla sorun yaşamadan geçebileceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …