Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Niners Chemnitz – Frankfurt İddaa Tahmini 06.12.20

Niners Chemnitz – Frankfurt İddaa Tahmini 06.12.20

Almanya easyCredit BBL 5. hafta mücadelesinde Niners Chemnitz Pazar saat 20:00’da Frankfurt ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 81.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 80.5 olarak belirlemiş.

Chemnitz ligin yeni takımı olarak beklendiği gibi kötü bir başlangıç yaptı ve 3 maçını da kaybetti. Bu maçlarda ortalama 86 sayı buldular aslında hücumda fena iş çıkarmadılar. Ama son maçta Oldenburg karşısında sadece 73 sayıda kaldıklarını da unutmayalım. Marcus Thornton ve Jan-Niklas Wimberg dışında istikrarlı skor opsiyonları yok. Terrell Harris, George King ve Wes Clark henüz ritmlerini bulamadılar, günleri günlerini tutmuyor.

Frankfurt her ne kadar ilk 3 maçını kaybetmiş olsa da ligin en güçlü takımları arasında yer alan 3 ekiple karşılaştıklarını da belirtelim ve bu maçlarda savunma konusunda da gayet iyi işler çıkardıklarını belirtelim. Alba’ya 79-66, Bayern’e 52-75 ve Oldenburg’a ise 86-69 ile kaybetmişlerdi. Skor üretiminde genelde zorlanıyorlar ama savunmada geçen sezondan bu sezona taşıdıkları sertlik ve disiplin onların kalan maçların dişli bir rakip olmalarını sağlayacaktır.

İki takım da ilk 3 maçlarını kaybettiler ve artık mutlak galibiyet parolası ile maça çıkacaklar. Frankfurt güçlü takımlara karşı kaybederken savunmada ise iyi durumda olduğunu gösterdi. Henüz adaptasyon sürecini tamamlayamayan Chemnitz karşısında yine savunma disiplininden ödün vermeyeceklerini ve onlara açık alanda kolay sayı şansı tanımayacaklarını düşünüyorum. Bayern ve Alba gibi Eurolague takımlarını bile 80 sayının altında tutmuş bir savunmanın bu maçtaki sıradan rakibini de bu baremin altında tutmasını beklemek mantıksız değil. 

İddaa Oranı: EvSahibi ALT (81.5) – 1.50
Bets10 Oranı: EvSahibi ALT (80.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Glasgow Rocks – Manchester Giants İddaa Tahmini 16.04.21

İngiltere Ligi mücadelesinde Glasgow Rocks Cuma saat 21:30’da Manchester Giants ile karşılaşacak. İddaa misafir takım …