Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Niners Chemnitz – Frankfurt İddaa Tahmini 21.01.23

Niners Chemnitz – Frankfurt İddaa Tahmini 21.01.23

Almanya easyCredit BBL 16. hafta mücadelesinde Niners Chemnitz Cumartesi günü saat 20:00’da Frankfurt ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda ev sahibinin limitini 88.5 olarak açıklamışlar. 

Chemnitz bu sezonun iddialı play-off takımlarından birisi. Son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede 13. maçlarında 8. galibiyetlerine ulaşmış oldular. Rakiplerinden 1-2 maçları eksik olmasına rağmen yine de 7. sırada yer buldular kendilerine. Europe Cup dahil son dönemde serileri aslında 3 galibiyet oldu hepsinde de hücum performansları ile öne çıktılar, sırasıyla 89, 93 ve 96 sayı göndermişlerdi rakip potalara. 

Frankfurt ligin zayıf halkalarından birisi. 15 maçtan sadece 4 tanesini kazanabildiler ve düşme potasından da 1 adım uzaktalar, tehlikeli sularda yüzmeye devam ediyorlar. Bu sezon geçtiğimiz yılların aksine yüksek tempoda oynuyorlar ve savunmaları çok daha yumuşak. Nitekim son 4 maçlarından 3 tanesini kaybederken de temel sıkıntıları savunmaydı, sırasıyla 89, 99 ve 88 sayı yemişlerdi o maçlarda. 

İki takım arasında hem kadro kaliteli hem de form grafiği açısından net farklar var. Nitekim bu durum puan tablosunda da yansımış durumda zaten. Formda Chemnitz’in play-off hedefi doğrultusunda artık her maçı kritik ve evlerinde böyle zayıf bir rakip karşısında sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Kazanmalarını beklediğim maçta son haftalarda olduğu gibi Filipovity, Susinskas, Clark liderliğinde hücumda yine efektif oynayıp 90 sayıları zorlamalarını bekliyorum ki vasat Hamburg savuması karşısında 90 sayıları geçmeleri de sürpriz olmaz. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (88.5) – 1.52
Hovarda Oranı: EvSahibi ÜST (88.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Crailsheim Merlins – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde Crailsheim Merlins Pazar günü saat 22:30’da Niners Chemnitz ile …