Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Niners Chemnitz – Hamburg Towers İddaa Tahmini 19.04.21

Niners Chemnitz – Hamburg Towers İddaa Tahmini 19.04.21

Almanya easyCredit BBL 22. hafta erteleme maçında Niners Chemnitz Pazartesi saat 21:30’da Hamburg Towers ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Chemnitz 28 maçın ardından hanesine 10 galibiyet yazdırdı ve düşme hattından 4 adım uzakta kalarak ligin yeni takımı olarak ilk hedeflerini gerçekleştirmiş oldular. Evlerinde ise 13 maçlarından 6 tanesini kazanabildiler ve yakaladıkları çıkışı son 2 iç saha maçlarını kaybederek sonuçlandırmak zorunda kalmışlardı. Bu son 2 maçlarında Oldenburg’a 6 ve Crailsheim’a 12 sayı farkla yenildiklerini gördük. Bu son maçta King 14 sayı ile takımını ayakta tutmaya çalışan isim olmuştu.

Hamburg ise tartışmasız bu sezonun flaş takımı. Son 9 maçlarını üst üste kazandılar ve şuanda 19-9 ile 6. sırada yer buldular kendilerine. Çıkışlarını sürdürerek ilk 4 yarışına dahil olmak istiyorlar ve 2 adım gerideler Crailsheim’dan. Ayrıca son deplasman maçlarını da üst üste kazandıklarını belirtelim, son olarak güçlü Alba’yı da 7 sayı farkla geçmişlerdi. Kameron Taylor özel ve güzel bir sezon geçirirken Shorts da ona çok iyi destek oluyor. 14 Nisan’daki son maçlarında da Oldenburg’u 6 sayı farkla geçmişlerdi.

İki takım arasında gerek kağıt üstünde gerekse son haftalarda oynanan basketbol açısından net ve ciddi farklar var. Hamburg’un bu sezonun flaş takımı olduğunu söyledik ve son 9 maçlarını üst üste kazandıklarını tekrar hatırlatmak istiyorum ki bu seride Alba, Bayern, Oldenburg gibi önemli takımları da devirmişlerdi. Son 2 iç saha maçını kaybetmiş olan, düşüşteki Chemnitz karşısında da sürprize izin vermeyeceklerini, düşük handikapı geçerek serilerini 10 maça çıkaracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

San Pablo Burgos – Strasbourg İddaa Tahmini 07.05.21

FIBA Şampiyonlar Ligi Final 8 yarı final maçında San Pablo Burgos Cuma saat 21:30’da Strasbourg …