Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Niners Chemnitz – Hamburg Towers İddaa Tahmini 24.03.22

Niners Chemnitz – Hamburg Towers İddaa Tahmini 24.03.22

Almanya easyCredit BBL 24. hafta erteleme maçında Niners Chemnitz Perşembe saat 21:00’da Hamburg Towers ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.46 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.62 olarak belirlemiş.

Chemnitz 23 maçın ardından hanesine 15 galibiyet yazdırdı ve ligin iddialı play-off takımlarından biri. Son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ama bunlar evden uzakta gelen yenilgilerdi. Evlerinde çok iyi bir performansa sahip, son 5 maçlarını üst üste kazanırken toplamda da 12 iç saha maçlarından 9 tanesini kazandıklarının altını çizelim. Taraftarları önündeki son maçlarını 15 Şubat’ta yapmışlar ve güçlü Euroleague ekibi Bayern’i 77-58 gibi ciddi bir farkla dize getirmeyi başarmışlardı. Geçen hafta ise alt sıra ekiplerinden, çıkışta olan Oldenburg’a konuk olmuşlar ve direnmelerine rağmen 92-87 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

Hamburg ise ligin iddialı play-off takımlarından biri. Ancak son dönemde formsuz oldukları bir gerçek, son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ve 12 galibiyette kalarak play-off potasından averajla da olsa dışarıda kalmış oldular. Deplasman karnelerine baktığımızda daha sıkıntılı bir dönem görüyoruz, evden uzaktaki son 3 maçlarını üst üste kaybettiler. Son 2 deplasman maçlarında orta alt takımlardan Bayreuth’a 19 sayı farkla ve güçlü Bayern’e 11 sayı farkla yenilmişler, EuroCup’da da Levallois’ya konuk oldukları maçı tam 23 sayı farkla kaybetmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. 19 Mart’taki son maçlarında ise konuk ettikleri Ludwigsburg’a 4 sayı ila kaybettiler, ev sahibi avantajlarını da değerlendiremediler. 

Kağıt üstünde kadrolar baktığımızda Hamburg’un bir adım önde olduğunu düşünebiliriz ama konu onların deplasman karnelerine ve Chemnitz’in iç saha performansına gelince bu kez ibre net olarak ev sahibine dönüyor ki bu sahadaki son maçlarında Bayern’i devirdiklerini, üstelik tam 19 sayı fark attıklarını da hatırlatmakta fayda var. Play-off yarışındaki iddialarını sürdürmek adına bu yoldaki direkt rakiplerinden biri olan Hamburg karşısında Mike, Massenat, Atkins, Lockett gibi silahlarını devreye sokarak kazanacaklarını tahmin ediyorum. Ancak Hamburg’un da bir reaksiyon göstermesi beklenebilir, bu nedenle de handikap riskine girmeden ev sahibinin direkt galibiyetine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.46
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Rusya VTB Ligi iddaa tahmin ve analizleri

CSKA Moskova – Zenit İddaa Tahmini 20.05.22

VTB Ligi final serisi ilk maçında CSKA Moskova Cuma saat 20:00’da Zenit ile karşılaşacak. İddaa …